אגם בוניוני
Lake Bunyonyi

5
(2)
אגם בוניוני - למטייל (1) מתוף הטיפ של ZOHAR43
אגם בוניוני מתוך הטיפ של ZOHAR43 - למטייל (2) מתוך הטיפ של ZOHAR43
אגם בוניוני מתוך הטיפ של ZOHAR43 - למטייל (3) מתוך הטיפ של ZOHAR43
אגם בוניוני מתוך הטיפ של ZOHAR43 - למטייל (4) מתוך הטיפ של ZOHAR43
אגם בוניוני מתוך הטיפ של ZOHAR43 - למטייל (5) מתוך הטיפ של ZOHAR43
אגם בוניוני מתוך הטיפ של ZOHAR43 - למטייל (6) מתוך הטיפ של ZOHAR43
Lake Bunyonyi, Uganda

מה חושבים מטיילים על אגם בוניוני

5
2 מדרגים
2
0
0
0
0

2 המלצות על אגם בוניוני

תמונת הפרופיל של ZOHAR43
ZOHAR43

”אגם בניוני מפגש עם תלמידי בית ספר יסודי , עם רונאלד המקסים“

קרא עוד

מפגש עם תלמידי בית ספר באגם בניוני הייתה אחת החוויה החזקות שלי באוגנדה. באגם שהייתי באי איטמבירה, שהוא גן מופלא, בקתות על המים, מומלץ ביותר לזוגות, אני שהייתי בו 9 ימים ופשוט עבדתי משם. אך באי פגשתי את רונאלד בחור נהדר אשר מנהל בית ספר לקטנטנים. לבית ספר יצאנו בסירת מנוע לנסיעה של 20 דקות ומשם הליכה של שעה וחצי שהיה הטרק היפים ביותר שעשיתי בטיול, האיזור חקלאי מעובד, ציפורים בכל מקום. המפגש עם הילדים מרגש הם שרים ורוקדים. אני קניתי דברי אמנות ולימדתי. כל מפגש וכל תרומה החל משק אורז ישמח ויתרום. אם אתם בקאבלה צרו קשר אם רונאלד הוא צמא למפגש הוא מורה דרך נהדר, המחיר שהוא יבקש מכם יצחיק אתכם:) . הוא יאסוף אתכם בסירת מנוע ממקום הלינה שלכם לבוקר מקסים. הליכה ומפגש עם הקהילה ובית ספר יסודי בניהולו.

לינה מומלצת באגם הוא האי איטמבירה, Itambira Island''seeds Of Hope''נקי לחלוטין, המקום מנוהל על ידי אישה צבעונית וכל ההכנסות הן לטובת הקהילה. באי קהילה קטנה שכיף לבקר ולהכיר. לי השהות באי הייתה חלום. ביקתות על המים ב 35 דולר, מטבח מצויין וטבח מעולה, כל צהרים קיבלתי ארוחה צמחונית טרייה הישר מהשדה. ההגעה אל האי מקיגלי נעשתה דרך המקום לינה, נעזרתי בהם גם ביציאה לטיול באוגנדה, כל האנשים שהם עובדים איתם מדהימים.

קישורים.

האי- איטמבירה, אגם בניוני רונלד-רונלד 256781763198+ (אני מלווה את רונלד, גם טיול צפרות דרכו יהיה זול ביותר והכסף שירוויח ילך לקהילה)

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של galraay
galraay

”בטן גב באגם בדרום אוגנדה“

קרא עוד
אגם בוניוני הוא אחד ממקווי המים המתוקים היחידים במדינות האזור, שנקי מבילהרציה ובטוח לרחצה. מקום נהדר לבטן גב, שקשה לעזוב אחרי שנכנסת אליו.

זהירות! האזור דליל בחמצן, ותשישות פתאומית וקשיי נשימה עשויים לתקוף אתכם בפעילות מאומצת. לא להתרחק יותר ממס' מטרים מקו החוף!

לאחר לינה במספר אתרים באזור, אני ממליץ בחום על Byoona, אתר כפר נופש על אחד האיים באגם. האוכל זול יחסית, המקום יפה והאווירה טובה. אופציה לקמפינג, מעונות, חדר, או בונגלו. ישנם גם מספר סיורים שניתן לקחת, גם בסירות ה”קאנו” המסורתיות במקום.
הטיפ עזר לך?

כתבות על אגם בוניוני

מתוך הבלוגים - פוסטים על אגם בוניוני

אין עדיין פוסטים על אגם בוניוני.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות