”קצת על אירגון ההיט בניו זילנד“

ברוכים הבאים לגן עדן!
נחתתם? טוב מאוד! עכשיו מה? צריך להתארגן על שינה, מקלחת, אוכל וכו`.

האפשרויות הכי זולות שעומדות לרשותכם הן:
אכסנית נוער ב25$- 23 או יותר או בקפאקרס ב25$-30$ או יותר, בלי טיפת פרטיות וכל מה שתעשו יעלה לכם עוד ועוד דולרים. בקיצור - יקר לאללה!

מי שבאמת רוצה לשדרג את הטיול שלו מבחינת תנאים ולהוריד עלויות, וגם רוצה לפגוש אנשים מקסימים ואמיתיים, הקיווים, ה``צברים`` של ניו זילנד, כדאי שישמע קצת על אירגון ה- HIT שקם לפני 8 שנים בניו-זילנד, רעיון ישראלי, בשיתוף עם משפחות קיוויות מכל רחבי שני האיים הקסומים האילו.

האמת - אין לי מושג מה אנשים שבאו לניו זילנד עשו מבחינת לינה לפני שקם האירגון הזה, שמפגיש בין נוצרים בפטיסטים שמאמינים בתנ``ך ובברית החדשה (הרבה מהם חוקרים את הספרים הללו מעבר לתפילות יום א` שלהם), ומאמינים שהישראלים הם הבנים הישירים של אלוהים וכל הסיפורים מהתנ``ך כמובן קרו, וכל מה שקורה וקרה לעם היהודי זה הכל חלק מהתוכנית האלוהית. יש מצב שנאמין להם - הם מאוד משכנעים.

הכרטיס שעושים אצל סוכני ההיט, שד``א פזורים בכל רחבי האיים כדי להקל על המטיילים עולה 50$ניו זילנד. הוא מקנה לכם חוברת מסודרת וקלה ביותר להבנה, מסודרת לאזורים, עם כל מספרי הטלפון של המשפחות שמוכנות לארח ישראלים שמטיילים, כולל משפחות מטיילות אם יש להן מקום, והכל תמורת 5$ או 10$ ללילה לאדם. זה די תלוי באזור שאותה משפחה גרה, יש משפחות שגם לא לוקחות שום דבר, ועוד יתנו לכם ארוחת ערב או שתיים, אינטרנט לפעמים חינם, לפעמים בכלל לא, הכל תלוי ביכולת. אתם יכולים להגיע ככה לאזורים הכי קסומים ונידחים בניו זילנד, חוות פרטיות על אלפי דונמים ירוקים זרועות בכבשים ופרות, או לבתים פרטיים של אנשים עמידים בערים הגדולות, ולחסוך אלפי דולרים על שינה, כביסה, מים, חניה, מקלחת ועוד. תמורת סכום ששווה לסכום שתשלמו במזרח הרחוק על מלון (5$ ניו זילנדי = 3.5$ אמריקאי) תקבלו מיטה מוצעת, מקלחת חמה, כביסה לרוב, טלפון לשיחות מוזלות (רק עם כרטיס חיוג!!!) ופרטיות. ומעל לכל - יחס אוהד, חם ומבין וחיוך שהוא יותר מאמיתי!

אבל הכי חשוב - תפגשו את האנשים הכי מדהימים שאי פעם פגשתם! תגלו שיש לנו חברים בעולם, וכמה שזה יפתיע אותכם, החברים הכי טובים!כאלו הם הקיווים, אנשים יפים ובאמת טובים מהלב, הרבה מהם בילו בארץ ואהבו אותה ואת מה שהם ראו. הם מארחים כשהם עסוקים, עצובים, חולים, עובדים, ולא עשירים בכלל, הם פשוט רוצים לפגוש אותנו ולשמוע עלינו ועל הארץ, ןשנרגיש בבית אצלם, והם לא חייבים לנו כלום בעצם.
והדבר שהכי זיעזע אותי היה לשמוע על אנשים איומים שרק עישנו כל היום, התנהגו בניגוד לחוקי הבית, ליכלכו, לא הודיעו על ביטול, או התייחסו אליהם כאל משרתים שלהם, דברים שגרמו לי להתנצל בפניהם, ולהתבייש שאני ישראלית, למרות שאין לי שום מושג מי הם.

חבר`ה בבקשה - הם השגרירים הכי נאמנים שלנו ולא כדאי לנו לאבד את זה ואותם! חייכו יפה, תקשיבו בנימוס, וקבלו את האהדה שלהם אלינו (לפעמים גם יש דמעות) ובסוף גם תגידו תודה רבה. ייצגו אותנו בכבוד, הם הרי חסכו לכם 24$ - 25$ ללילה וקיבלתם הרבהה יותר. אף אחד שם לא חייב לנו כלום ואין ארוחות חינם, ואם נדע לתת את היחס שהם רוצים לתת לנו, גם אחרים ימשיכו לקבל את זה, ולא נוציא להם את הרוח מהמפרשים.

הם אוהבים אותנו - בואו נאהב אותם חזרה!
טיול נעים !!!

הטיפ עזר לך?

תגובות ושאלות

יש לכם טיפ מדהים להוסיף?
שתפו אותו עם קהילת המטיילים של למטייל

הוסיפו טיפ

דילים לחופשה המושלמת

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

פסח 2024 -לאן לטוס לחופשה הבאה?

ספארי צלילה: המדריך לצולל המתחיל

יוצאים לטיול הגדול: בר ושני עפים על העולם

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי