אקרוס טנזניה אקספדישנס ”סוכן מעולה לספארי בטנזניה (סרנגטי, נגורונגורו וכל האזור)“

אני רוצה להמליץ בחום רב על חצרון!

חזרנו מטיול בן 5 ימים (4 לילות) בשמורות הספארי של צפון טנזניה (Arusha Park, Serengeti, Ngorongoro, Lake Manyara) ולאחריהם 3 ימים בזנזיבר.

היינו 18 (! ) איש, זוג הורים, 3 ילדים ובני זוגם ונכדים בגילאים 2-15 בנסיעה לכבוד יום הולדת 70. החל משלב בחירת הסוכן, דרך כל ההתכתבות שלפני הטיול וכמובן במהלך הטיול עצמו, חצרון פשוט היה מעולה: מקצוען, אמין, קשוב לכל צרכינו ועשה את הכל מעל ומעבר כדי שתהיה לנו חוויה בלתי נשכחת לכל החיים! לכל אורך הדרך הרגשנו שאנחנו בידיים טובות.

עם נחיתתנו בקלימנג'רו חיכו לנו 3 ג'יפים מצוחצחים ושמורים עם 3 הנהגים-מדריכים מטעמו של חצרון: פאזו (ראש הצוות) , גמא ופרד שהיו לנו כבני משפחה. הנהגים כולם דוברי אנגלית מצוינת, נוהגים היטב, בעלי ידע רחב על חיות ובכלל, אדיבים ועם המון סבלנות וחוש הומור! בכל בוקר הג'יפים חיכו לנו נקיים, בקבוקי מים מינרליים מסודרים במקרר, משקפות וכל מה שצריך.

חצרון לא הפסיק להתקשר כדי לדאוג לשלומנו ולשאול אם הכל בסדר. בחלק מהטיול הוא אף ליווה אותנו בעצמו למרות המרחקים הגדולים. גם מקומות הלינה שחצרון סידר לנו היו מקסימים, שמורים ונקיים. בקיצור, הכל תקתק בצורה נפלאה.

כשחצרון שמע שמדובר ביום הולדת 70 הוא גם ארגן לנו בהפתעה על חשבונו מסיבת יום הולדת שמחה ומושקעת באמצע השמורה. סתם דוגמה קטנה ליחס האישי שלו.

אגב, גם מבחינת המחיר חצרון נתן לנו את ההצעה הנוחה והמשתלמת ביותר.

לסיכום, מומלץ בחום רב.

ומי שייצור אתו קשר, לא לשכוח למסור לו ד”ש חם ואישי ממני - נתנאל.

נסיעה טובה ותהנו!

לכל המידע על קניה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות