אל יונקיה נשיונל פורסט ”יום אתגרי ב-El Yunque“

תמונת הפרופיל של Kampf12
Kampf12
6

בחודש מאי האחרון אני ומשפחתי טסנו לאי פורטו ריקו בקריביים, מרכז אמריקה.

ביום השני לטיול החלטנו לנסוע ליערות הגשם של פורטו ריקו – El Yunque. השכרנו דרך המלון בבירה סאן חואן רכב ונסענו ליערות. אורך הנסיעה מאזור Condado לקח לנו משהו כמו שעה. כשהגענו ליערות הגשם נדהמנו מהטבע המופלא. בכניסה יש הרבה מסעדות בשר מקומיות, אך שמרנו אותן לסוף.

בהתחלה עלינו על מגדל התצפית החינמי שממנו אפשר לראות את כל היער. אחרי 10 דקות ירדנו ממנו והחלטנו שניקח את המסלול האתגרי והארוך. אחרי שעה הליכה בין העצים הגבוהים, הצמחים המוזרים והחיות האקזוטיות, הגענו למפל מים עוצמתי עם בריכה טבעית. שהינו שם לפחות שעה אחת. כשנכנסתי למים הקרים לקח לי לפחות 10 דקות להתרגל אליהם, אך אחרי שמתרגלים אפשר לשחות שם שעות בלי להרגיש שעבר הזמן. לאחר שכייפנו במפל המשכנו הלאה. אחרי 45 דקות הליכה הגענו לחנות המזכרות שהיא גם מרכז תיירים. המוכר המליץ לנו ללכת 5 דקות לנחל עם סלעים. הקשבנו לו וכשהגענו לשם זה היה נראה שהמראה הזה היה לקוח מתוך סרט הוליוודי. לאחר מכן חזרנו לכיוון היציאה וירד גשם, אך זה לא הפריע בזכות המזג האוויר הטרופי.

לאחר שיצאנו נכנסנו לאחת מהמסעדות שבכניסה. המסעדה שנכנסנו אליה הייתה מסעדת בשר, בלי להגזים, השיפודים הטובים ביותר שאכלתי בחיי!

בקיצור אני ממליץ מאוד!

לכל המידע על פורטו ריקו
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי