השמש יצאה? קבלו את הטרנדים הכי חמים בעולם המשקפיים לעונה החמה!

לוקסאוטיקה, חברת המשקפיים הגדולה בעולם, מציגה את קולקציית אביב-קיץ 2024: “Shades of Sunshine”, ובה למעלה מ- 30 מותגים נחשבים מעולם האופנה.
מערכת אתר למטייל
|
תמונה ראשית עבור: השמש יצאה? קבלו את הטרנדים הכי חמים בעולם המשקפיים לעונה החמה!
Luxottica

משקפיים הפכו עם השנים לאקססורי משלים ללוק הכולל, ובהתאם, שלא כבעבר, משקפיים רוכשים בכל ימות השנה, מה שהביא לכך שהחברות הבינלאומיות עובדות על טרנדים חדשים כל הזמן כדי להתאים את עצמן לטרנדים השונים בעולם האופנה.

ההשראה והאג'נדה שעומדות מאחורי הקולקציות החדשות לאביב - קיץ 2024 מקדמות תעוזה, שבירת מוסכמות ושחרור מסטיגמות מיושנות, אלה מאפשרות היצע רחב ומגוון של סגנונות בהשפעת טרנדים עכשוויים מעולם האופנה והלייף סטייל, שנלקחו מזירות האופנה העולמיות.

אלינור בור בן־צבי, סמנכ"לית שיווק לוקסאוטיקה ישראל: "יש לנו למעלה מ־30 מותגי משקפיים מובילים, ואפשר לראות בהם את הביטוי לטרנדים. משקפי ראייה ושמש הם פריט חובה שיכול לשדרג בקלות כל מראה לאורך כל עונות השנה. כיום, יותר מתמיד, יש לאנשים את הצורך להיות חלק מקהילה גלובאלית ולהיות מושפעים מטרנדים במדיה החברתית, אך עם זאת לשמור על סטייל ייחודי וביטוי עצמי”.

אז מה הטרנדים הכי חמים לקראת העונה החמה? בין הטרנדים שהציגה החברה בקולקצייה, ניתן לראות מגמה במשקפיים בצבע סגול, משקפיים עם מסגרת המשלבת בין צורה מלבנית לצורה חתולית, משקפיים בעיצוב “נהגי מרוצים” ומשקפי “קיימות” העשויים מחומרים ממוחזרים.

תגיות הכתבה

  • #משקפישמש

כתבות נוספות מתוך מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

דילים לחופשה המושלמת

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

חופשה של פעם בחיים

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי