בקבוק טרמי של הידרו פלאסק אקססורי חובה

הבשורה החמה: בקבוקים מעוצבים של הידרו פלאסק Hydro Flask מחממים את שוק האופנה הישראלי והפכו להיות אקססורי חובה
סמדר שני
|
תמונה ראשית עבור: בקבוק טרמי של הידרו פלאסק אקססורי חובה

בקבוקים חד פעמיים הם אאוט ותופסים את מקומם בקבוקים מעוצבים של הידרו פלאסק לשימוש יומיומי, חברת הידרו פלאסק עם ותק של כעשור בתחום הבקבוקים שומרים על המשקה שלכם בטמפרטורה המקורית. הסיפור של Hydro Flask הוא בדיוק מסיפורי ההצלחה שאנחנו אוהבים: חברה צעירה שבתוך שנים בודדות הגיעה להיקף מכירות מסחרר ומוכרת 5 מיליון בקבוקים בשנה עם צפי מכירות שיכפיל את עצמו.

בקבוקי הידרו פלאסק תופסים תאוצה בקרב הצעירים בגלל הטרנד העולמי של שמירה על הסביבה והמעבר המתבקש מבקבוקים חד פעמיים לבקבוקים רב פעמיים עשוי מחומרים איכותיים שנשמרים לאורך זמן ולא מזהמים את הסביבה. החיבור לקהל צעיר הניע את הידרו פלאסק לייצר ליין של בקבוקים מעוצבים שנתפשים בקרב הצעירים “נכונים” “קולים” וטרנדים.

לכן בשנים האחרונות אנו זוכים ליהנות מבקבוק אישי ששומר על הטמפרטורה המקורית של המשקה ותורם לאיכות המשקה בבקבוק לאורך זמן מבלי ליפול קרבן לחום השמש וזאת בזכות וזאת הודות בקבוקי המתכת הרב פעמיים עם דופן כפולה ומבודדת. מה שנכנס הוא מה שיוצא. תענוג! בהמשך לחיבור של הידרו פלאסק לקהל צעיר וטרנדי, השיקה החברה בשנת 2011 בקבוק מבודד ייחודי לבירה, הבקבוקים מגיעים בצבעים מדליקים ונחשבים לפריט קולי וטרנדי.

לכן לא מפתיע שרשתות טרנדיות כגון אורבן אאוטפיטרס וסטורי שמחוברות לקהל עם מודעות גבוהה לאופנה ולמוצרים חדשניים שיש להם אמירה, מציגות בחנויות מבחר של בקבוקי הידרו פלאסק מעוצבים בצבעים מדליקים. אז מה יש לנו? בקבוק עם קארמה טובה, ששומר על קור למשך 24 (!!) שעות ועל חום למשך 12 שעות, ומצטלם נהדר בזכות קשת הצבעים המטריפה שלו.

Hydro Flask מחוברים מאוד לעולמות של איכות הסביבה ולכן מייצרים בקבוקים בתהליך ידידותי, אינם מזהמים, עמידים בפני פטריות ובקטריות, ונשמרים לאורך זמן. הבקבוקים של הידרו פלאסק שומרים על קור במשך 24 שעות בזכות טכנולוגיית TempShield. בזכות גוף פלדת אל-חלד, אין טעם לוואי למשקאות, טווח הקיבולת הרחב של הבקבוקים השונים נותן פתרון לשהות ממושכת מחוץ לבית, לשימוש בים, בבריכה, ברכב, בעבודה, בפעילות ספורטיבית, בלימודים ובטיולים.

Hydro Flask – אל תתפשרו על פושר.

כתבות נוספות מתוך מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

דילים לחופשה המושלמת

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

עפים על העולם: כל מה שצריך לטיול תרמילאים

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

חופשה של פעם בחיים

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי