סקי בשוויץ: הכירו את אתרי הסקי המומלצים

בשוויץ יש עשרות אתרי סקי, בגדלים שונים, אשר נפרשים על פני קילומטרים רבים, מעוטרים בנוף אלפיני וקרחונים שפעילים במשך כל השנה. בכדי לבחור אתר סקי בשוויץ בחוכמה - הכנו עבורכם תקציר שימושי לבחירת אתר סקי בשוויץ
מערכת אתר שלג
|
תמונה ראשית עבור: סקי בשוויץ: הכירו את אתרי הסקי המומלצים
Stefan Schlumpf © Destination Davos

אתר הסקי אנגלברג

אתר הסקי אנגלברג (Engelberg) נמצא בסמוך לעיירת הסקי אנגלברג, בתוך עמק יפה במרכז שוויץ. האתר מספק לגולשים מסלולים במגוון רמות, אשר מתאימים לכל סוגי הגולשים. בסופי השבוע יש כאן גולשים רבים, כולל מתחילים וותיקים, סנובורדיסטים ועוד. המסלולים לגולשים בינוניים נמצאים ב-Titlis, Jochpass וב-Trübsee. האתר מציע קרב ל-40 קילומטרים של קרוס קאנטרי, איזור מיוחד לסנובורדיסטים, עם מגוון רחב של מתקנים. אתר הסקי אנגלברג הינו אתר עם אוריינטציה למשפחות בעיקר ולכן לא תמצאו כאן אפרה סקי יוצא דופן. למידע נוסף על אתר הסקי אנגלברג »

אתר הסקי גסטאד

אתר הסקי גסטאד (Gstaad) הוא אחד האתרים הגבוהים בעולם והוא מציע ארבעה איזורי גלישה עיקריים, המחוברים ביניהם באמצעות מעליות. בשלושה איזורים באתר יש מתקנים ופארקים לגולשי סנובורד. העיירה הצמודה לאתר הסקי, מציעה שפע של מלונות בדרגות שונות ושדרת חנויות קטנה. ניתן להגיע מתוך האתר גם לאתרי סקי קרובים באמצעות סקי פאס ובסך הכל לגלוש במסלולים באורך של 250 קילומטר. תוכלו למצוא גם פעיליות ליליות מגוונות, אפרה סקי עפ פעילות נרחבת, מסעדות, ברים ועוד. למידע נוסף על אתר הסקי גסטאד »

אתר הסקי של דבוס

אתר הסקי של דבוס (Davos) הינו אחד האתרים הטובים והבטוחים בעולם. האתר נמצא מעל העיר דבוס, שפרושה תחתיו לאורך מספר קילומטרים ויש בה כל מה שיש לעיר גדולה להציע: שירותי בריאות מגוונים, שדה תעופה בינלאומי, מקומות בילוי שונים, מסעדות, חנויות ועוד. בכל שנה מארחת העיר את הפורום הכלכלי העולמי (The World Economic Forum) השנתי. באתר ניתן לגלוש על המדרונות הארוכים ביותר באירופה, אליהן ניתן להגיע עם רכבות הרים. למידע נוסף על אתר הסקי דבוס »

אתר הסקי ורבייר

אתר הסקי ורבייר (Verbier), אשר משתרע בראש העיירה הקטנה שלמרגלותיו, הוא אתר מגוון עם שפע מסלולי גלישה לכל סוגי הגולשים. במרכז האתר ניצב קרחון גדול, עליו ניתן לטפס ולגלוש, מקפצה גבוהה במיוחד ועוד מתקנים רבים לחובבי סקי וסנובורד. האתר פתוח במשך כל השנה. אורך המסלולים באתר מגיע לכ-400 קילומטרים והוא מקושר לאתרי סקי אחרים בשוויץ. באתר מגוון רחב של מסעדות, פעילויות אפרה סקי תוססות ומקומות לינה רבים. בעיירה עצמה נערכים גם מספר פסטיבלים במהלך השנה. למידע נוסף על אתר הסקי ורבייר »

אתר הסקי וילאר

אתר הסקי וילאר (Villars), מתנשא מעל שלושה כפרים: וילאר, לייסין (Leysin) ולס דיאבלרץ (Les Diablerets), הנמצאים בסמוך לאגם ג'נבה. האתר מציע מגוון מסלולי גלישה לכל הרמות ומחבר את שלושת הכפרים באמצעות מערכת מעליות ורכבלים ובכך מאפשר גלישה במסלולים ארוכים ומגוונים. הכפר וילאר מציע מקומות לינה רבים ונגישות טובה יותר למדרונות הסקי, אך הוא גם הומה יותר ופחות שקט מהאחרים. כיוון שמדובר בשלושה אתרי סקי מחוברים, יש כאן מענה עבור כל סוגי הגולשים, כולל הסנובורדיסטים. יש אפשרות לגלוש על קרחון Diablerets במהלך כל השנה. למידע נוסף על אתר הסקי וילאר »

אתר הסקי ונגן

אתר הסקי ונגן (Wengen) מציע לגולשים מעל 200 קילומטרים של מסלולי סקי מעולים. עמק מיורן (Murren), מאפשר לחובבי האתגרים לעלות עד לפסגת היונגפראו (Jungfrau) וליהנות ממסלולי סקי באורך של 40 קילומטרים. וונגן מציעה גם אזור גלישה נוסף, משותף עם הכפר גרינדוולד (Grindelwald), אשר נקרא קליין שיידג (Kleine Scheidegg). בכפרים אלו לא ניתן לנוע באמצעות רכבים פרטיים והעליות לראש ההר ולכפר עצמו נעשות באמצעות רכבות הרים משוכללות. למידע נוסף על אתר הסקי ונגן »

מבלים בוונגן. צילום: אילה ואיציק אילוזמבלים בוונגן. צילום: אילה ואיציק אילוז

אתר הסקי זינאל

אתר הסקי זינאל (Zinal) נמצא מעל עיירת סקי שלווה וקסומה, שנמצאת בקצה של עמק Val d`Anniviers בגובה של 1,670 מטרים לרגלי פסגת הוייסהורן (4,056 מטרים) ולצד מספר פסגות נוספות. אורכם הכולל של מסלולי הגלישה באתר הם באורך כולל של 70 קילומטרים. המיקום של זינאל מבטיח שלג איכותי ורב במהלך חודשי החורף. יתרון נוסף וחשוב של אזור הגלישה הוא מערכת המעליות המשוכללת. למידע נוסף על אתר הסקי זינאל »

לחצו כאן לכל כדי לדעת מה מצב השלג בשוויץ בזמן אמת »​

אתר הסקי זרמאט

אתר הסקי זרמאט (Zermatt) הוא אחד מעשרת אתרי הסקי המובילים בעולם. בזרמאט יש שלושה איזורי סקי שונים ולתקופת שלג ארוכה ביותר, כיוון שהוא זוכה למזג אוויר של הרי האלפים. האתר מציע מסלולים ומדרונות ארוכים לכל סוגי הגולשים ממתחילים ועד מקצועיים, באורך של למעלה מ-180 קילומטרים. הכפר עצמו מציע אווירה אלפינית נעימה, מקומות בילוי רבים ואפרה סקי מגוון וכן אוכל מצויין במספר מסעדות. למידע נוסף על אתר הסקי זרמאט »

אתר הסקי סאס פי

אתר הסקי סאס פי (Sass-Fee) אף הוא בין עשרת אתרי הסקי הטובים בעולם. הוא מציע 100 קילומטרים של מסלולים לכל הרמות ואף גלישה על קרחונים שאפשרית במהלך כל השנה. עבור גולשים מתחילים זהו אתר סקי מושלם, אך גם לגולשי סנובורד מציע האתר פארק משוכלל. כמו אתרי סקי רבים בשוויץ, גם כאן יש מערכת מעליות הרים משוכללת ולא מתאפשרת נסיעה ברכבים פרטיים בתוך הכפר. האפרה סקי כאן הוא לא מרכזי והאתר מיועד לגולשים שאוהבים שלווה ושקט. למידע נוסף על אתר הסקי סאס-פי »

סנט מוריץ

אתר הסקי סנט מוריץ (St. Moritz) הוא אחד האתרים המפורסמים והיוקרתיים של שוויץ והמחיר בהתאם. האתר מציע איזורי גלישה לכל הרמות, בשטח של 350 קילומטרים, הכוללים גם את איזורי הסקי של קורביליה (Corviglia) וקרחון Diavolezza Glacier. העיירה סנט מוריץ אינה מציעה יופי כעיירות אחרות, אך היא צופה לנוף מרהיב ומאפשרת לינה במגוון רמות, מסעדות שוות ואפרה סקי. למידע נוסף על אתר הסקי סנט מוריץ »

אתר הסקי קלוסטר

אתר הסקי קלוסטר (Klosters) נמצא בגובה של 1,200 מטר, במרחק של 13 קילומטרים בלבד מדאבוס ומתאפשרת גלישה גם אליו. זהו אתר פופולארי לחופשה בשוויץ והמסלולים שלו מגיעים לאורך של כ-320 קילומטרים ומיועדים לגולשים בכל הרמות. גם הסנובורדיסטים ביניכם יכולים למצוא מדרונות מתאימים למתחילים ומתקדמים. יש גם שדרת חנויות, מסעדות טובות ואפשרויות אפרה סקי. למידע נוסף על אתר הסקי קלוסטר »

אתר הסקי קראנס מונטנה

הכפרים קראנס ומונטנה (Crans-Montana) היו בעבר כפרים נפרדים. הם אוחדו לאזור סקי ענק ובעל גישה לאתר הכולל שלושה אזורי משנה, המקושרים זה לזה באמצעות מעליות. אתר שטוף שמש זה מתחיל בגובה של 1,476 מטרים ומתרומם על לגובה של 3,000 מטרים. קרחון Plain-Morte חולש על האתר, דבר המבטיח סקי בכל העונה. מרבית המסלולים מתאימים לגולשים ברמת מתחילים ובינוניים. למידע נוסף על אתר הסקי קראנס ומונטנה »

אתר הסקי שאטו דו

אתר הסקי שאטו דו (Château d'Oex) הוא אתר שוויצרי טיפוסי, בעל נופים אלפיניים מקסימים. הכפר ממוקם ליד הכפר גרוייר (Gruyères), שמפורסם בשל הגבינות הטובות שמיוצרות בו. יש באתר מסלולי גלישה שמתאימים לכל רמות הסקי. יש שלושה אזורי גלישה מרכזיים בכל אזור ה-Gstaad Super Ski Region, שביניהם מחברות שמונה מעליות. חיי הלילה אינם תוססים והאתר מיועד לגולשים סולידיים יותר. למידע נוסף על אתר הסקי שאטו דו »

אתר הסקי שאמפרי

אתר הסקי שאמפרי (Champéry) ממוקם לרגלי הכפר הקטן והציורי Dents-du-Midi. האתר מאפשר גלישה במתחם העצום Portes du Soleil, ממנו ניתן לעבור לאתרים הצרפתיים אבוריאז (Avoriaz) ושאטל (Chatel) או לאתרים נוספים בשוויץ. בכפר עצמו יש כמות נכבדת של מסעדות, בתי מלון, מרכז ספורט עם בריכות שחיה ומועדוני לילה. האתר אינו מתאים לגולשים מתחילים ויש קושי ביציאה ובכניסה אל הכפר. למידע נוסף על אתר הסקי שאמפרי »

לתחילת הכתבה

רוצים לדעת מה מצב השלג בשוויץ? כל העדכונים ודיווחי הגלישה בעמוד מצב השלג »​

יעדי הכתבה

כתבות מומלצות עבורך על שוויץ

כתבות ומדריכים לחופשת סקי

הזמנת חופשה לשוויץ

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

חופשה ביוון: היעדים הכי שווים לקיץ

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

קרוזים והפלגות נופש

עפים על העולם: כל מה שצריך לטיול תרמילאים

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

חופשה של פעם בחיים

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע