שלג לגולשי סקי וסנובורד

אישגל - מידע על אתר הסקי

אתר הסקי המצוין של אישגל הוא חלק מאזור הסקי של Silvretta Pass. רבים אומרים שאתר זה מוצף צעירים, מסיבות, ואווירה סוערת, למעשה, זהו כפר טירולי ציורי וקסום. הנה מידע שימושי על האתר.
צוות למטייל ברשת
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: אישגל - מידע על אתר הסקי

אתר הסקי

אתר הסקי המצוין של אישגל (Ischgl) הוא חלק מאזור הסקי של Silvretta Pass, הכולל גם מעליות לקרחונים של Samnaun ו-Kappl. אזור הגלישה הגדול ביותר הוא החלק שמעבר לגבול השווצרי, מ-Ischgl ל-Samnaun. רבים אומרים שאתר הסקי של Ischgl מוצף צעירים, מסיבות, ואווירה סוערת, למעשה, זהו כפר טירולי ציורי וקסום בעמק Paznau. האתר משתלב בפאס הסקי האזורי של Silvretta, אשר כולל את המעליות של Galtur, Samnaun ו-Kappl, השטח הכולל המקיף הוא של 300 קילומטרים של שטחי סקי נהדרים המחוברים באמצעות אוטובוס סקי בחינם. ניתן לנסוע מכאן אל Samnaun שבשוויץ השכנה ולהנות מקניות דיוטי פרי (אל תשכחו להצטייד בדרכון!).

יש באתר מסלולי גלישה נהדרים שאורכם הכולל מגיע ל-200 קילומטרין. ואם לא די בכך, אפשר להגיע באמצעות אוטובוס אל Galtur הסמוכה ולהנות שם מ-65 קילומטרים נוספים של מסלולים מושלגים. המסלולים שמתאימים למתחילים נמצאים ב- Idalp וניתן להגיע לשם באמצעות מעלית. יש שני מסלולים שמגיעים עד העיירה ופוטרים מהצורך במעליות העמוסות, אך אלה מסלולים אדומים ברמה גבוהה ולכן אינם מתאימים לכל גולש. סנובורד: חובבי סנובורד יוכלו להנות באתר מה- half-pipe ומפארק שלם שנועד להם.

לתחילת הכתבה

פעילויות באתר והגעה

פעילות במתחמים מקורים: בתוך מרכז Silvretta ניתן למצוא באולינג, בריכת שחיה, סאונה, בריכות אדים, מיטות שיזוף, מוזיאון, ספריה, בית קולנוע ומגרשי טניס פעילות נוספות: מזחלות שלג, אתר להחלקה על הקרח, טיולי שטח, ומסלול toboggan באורך של 7 קילומטר.

הגעה: Ischgl ממוקמת בהרי Silvretta ליד הגבול השוויצרי, ו-110 ק"מ מאינסברוק. נמלי התעופה הבינלאומיים הקרובים נמצאים במינכן (גרמניה) ובציריך (שוויץ).

לתחילת הכתבה

מה חדש ב - 2010

השנה הוצבו תותחי שלג נוספים, מסעדות ובתי מלון שופרו וחודשו.

לתחילת הכתבה

יעדי הכתבה

כתבות מומלצות עבורך על אישגל