חדשות תיירות ותעופה

מה אוכלים בנתב״ג? רשות שדות התעופה ממשיכה לשדרג את ההסעדה בנמל התעופה

רגע לפני החג ולאור הביקוש: רשות שדות התעופה יוצאת במכרז חדש להפעלת שני בתי קפה, בפריים לוקיישן, בדיוטי פרי שבטרמינל 3. אז אלו רשתות הסעדה יפעלו בנתב״ג בתקופה הקרובה וכמה זה יעלה לכם? כל התשובות בכתבה
מאי יצחייק
|
תמונה ראשית עבור: מה אוכלים בנתב״ג? רשות שדות התעופה ממשיכה לשדרג את ההסעדה בנמל התעופה
צילום: אביב בצון

מה חדש בנתב״ג? רשות שדות התעופה ממשיכה לשדרג את מערך ההסעדה בטרמינלים השונים, על רקע הגידול בהיקף תנועת הנוסעים בנתב"ג וחזרתן של חברות בינלאומיות לפעול בישראל. בימים האחרונים פורסם מכרז להפעלת שני בתי קפה חלביים בדיוטי פרי שבטרמינל 3. בית קפה אחד יפעל במרכז הדיוטי פרי מול המזרקה והשני בזרוע D הנחשבת לזרוע העמוסה ביותר בטרמינל.

במהלך אפריל צפויים לעבור בטרמינל 3 כ-1.2 מיליון נוסעים, גידול של כ-30% לעומת חודש מרץ ובימי השיא בחופשת פסח צפויים לעבור בשדה כ-60,000 נוסעים ביום. בהתאם לגידול בביקושים, ברש"ת רואים גידול גם בביקוש להשתתפות במכרזי ההסעדה שיצאו לאחרונה. המכרז הינו לתקופה של 5 שנים עם אפשרות הארכה לתקופה נוספת של 3 שנים. המכרז החדש להפעלת שני בתי הקפה מתפרסם על רקע סיום תקופת ההתקשרות עם המפעיל הנוכחי – חברת SSP הבינלאומית, שהפעילה את בתי הקפה תחת המותג קאמדן.

כמו במכרזי ההסעדה האחרים שרש"ת הוציאה לאחרונה, מחירי המוצרים שימכרו בשני בתי הקפה לא יעלו על המחירים בהם מוכרת הרשת את אותם המוצרים בסניפים נבחרים ברחבי הארץ. כמו כן, כמו בכל שאר בתי ההסעדה בטרמינל, בתי הקפה ימכרו חמישה מוצרים הנכללים ב"סל המוצרים הבסיסי" אותו קבעה רש"ת ובכלל זה אספרסו או מים מינרלים ב-8 שקלים וקפה הפוך או קרואסון גדול ב-12 שקלים בלבד.

המכרז להפעלת שני בתי הקפה מצטרף לשורה ארוכה של מכרזי הסעדה שיצאו בתקופה האחרונה במסגרתם מפעילת רשת בתי המאפה "לה פרינה", הפועלת גם בשרונה מרקט, זכתה במכרז להפעלת בית המאפה באולם מקבלי הפנים של טרמינל 3, רשת בתי הקפה "אילנ'ס" זכתה במכרז להפעלת ההסעדה באולם הנוסעים היוצאים של טרמינל 1, רשת "קפה קפה" זכתה במכרז להפעלת בית קפה בדיוטי שבטרמינל 3 ורשת "טאטי", אשר זכתה במכרז להפעלת בתי הקפה בזרועות B ו- C של טרמינל 3. מכרזים נוספים שיצאו לאחרונה הינם להפעלת מסעדה אסיאתית בדיוטי פרי שבטרמינל 3 ולהפעלת פיצרייה בטרמינל 1.

לאחר החג, התפרסם מכרז נוסף להפעלת שני בתי קפה נוספים, האחד במרכז הדיוטי פרי והשני באולם שחקים שבצידו המערבי.

כתבות נוספות שאולי יעניינו אתכם:

עדכוני חדשות האחרונים

דילים לחופשה המושלמת

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

חופשה של פעם בחיים

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי