חדשות תיירות ותעופה

נקראה לדגל: אל על תטיס את המשלחת הישראלית לאירוויזיון בשבדיה

חברת התעופה אל על תטיס את עדן גולן והמשלחת הישראלית לאירוויזיון לשנת 2024 למאלמו שבשבדיה. ההודעה באה על רקע המתיחות הגוברת במאלמו וגל האנטישמיות ששוטף את רחובות העיר בחודשים האחרונים
לירז שפר
|
תמונה ראשית עבור: נקראה לדגל: אל על תטיס את המשלחת הישראלית לאירוויזיון בשבדיה
באדיבות אל על

אחרי שבשנה שעברה הטיסה את המשלחת הישראלית לליברפול, בניצוחה של הכוכבת נועה קירל, גם השנה חברת התעופה אל על תהיה אמונה על הטסת הנציגה הישראלית לאירוויזיון לשנת 2024, עדן גולן, יחד עם יתר חברי המשלחת הישראלית.

הטיסה, תמריא בשבוע הבא מישראל לשבדיה ותסמן את תחילת החזרות לאחד האירוויזיונים המדוברים והמסקרנים ביותר של השנים האחרונות. בהמשך לאירועי השבעה באוקטובר והאנטישמיות הגואה בימים אלו באירופה, ובמאלמו בפרט, האירועים יתקיימו השנה תחת אבטחה כבדה, מחשש לאירועי אלימות וניסיונות פגיעה בקהילה היהודית ובחברי המשלחת הישראלית.

על אף פי כן, במשלחת הישראלית משדרים עסקים כרגיל ומתכוננים לאירוויזיון במרץ. בהמשך לשיתוף הפעולה שהחל בשנה שעברה, השנה אל על תפעיל טיסה מיוחדת וישירה למאלמו – יעד אליו אל על אינה מפעילה טיסות בשגרה. במסגרת החיבור בין אל על לתאגיד השידור הישראלי, עדכנה חברת התעופה כי במהלך החודשים הקרובים יעלו בהדרגה מגוון תכנים חדשים של כאן, במערכות הבידוק של מטוסי אל על.

סמנכ"ל שיווק, דיגיטל ותקשורת באל על, נדב חנין: ״הימים האלה מדגישים לכולנו את חשיבות השתתפות ישראל בתחרות האירוויזיון, ואנחנו כחברה שנושאת את דגל ישראל על זנב מטוסיה, גאים להטיס את המשלחת הישראלית לאירוויזיון. עדן וצוותה נערכים כבר כמה חודשים למסע שיספר את סיפורה של ישראל דרך המוזיקה, ואנחנו נרגשים ללוות אותה לאורך כל הדרך ולהחזיר אותה הביתה בשלום. אנו רואים בהטסת המשלחת חלק בלתי נפרד מתפקידנו כחברה הישראלית ששומרת את הגשר בין ישראל לעולם, מברכים על שיתוף הפעולה ההדוק עם כאן בעולמות התוכן, ומאחלים למשלחת הישראלית ולעדן הצלחה רבה״.


כתבות נוספות שאולי יעניינו אתכם:

תגיות הכתבה

  • #אירוויזיון

עדכוני חדשות האחרונים

דילים לחופשה המושלמת

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

חופשה של פעם בחיים

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי