יעד חם ל-2020: פנמה

הייתם כבר בקובה או מקסיקו ומחפשים לטעום שוב את מרכז אמריקה הלוהטת? זה הזמן לשים לב לפנמה המקסימה, עם החופים ומי הטורקיז המדהימים
מערכת אתר למטייל
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: יעד חם ל-2020: פנמה
© עידו ויסמן

כשאתם מדמיינים חופשה במרכז אמריקה, מה אתם רואים לנגד עיניכם? סביר להניח שחופים לבנים, עצי דקל, כוס משקה, מקומיים חביבים שחיים בקצב הלטיני. אתם כנראה גם מדמיינים את קובה או מקסיקו. אם אתם רוצים לראות יעד באזור שטרם נכבש על ידי התיירים, כדאי לשים לב לפנמה (Panama).

מדובר באחת המדינות הלטיניות המלהיבות, שתסחוף אתכם אליה לחופי ים קאריביים, מטבח משוגע וצבעוניות מתפרצת. ואם אתם חושבים שמדובר רק במדינת חוף, העיר פנמה סיטי תפתיע אתכם: תגלו בה עיר מודרנית, גורדי שחקים שיציצו עליכם מלמעלה, ארכיטקטורה מודרנית, מגוונת ומרשימה, חלקם אף יזכירו לכם את מנהטן.

למה דווקא ב-2020? לפי כל התחזיות בתעשיית התיירות העולמית, שנת 2020 עומדת להיות שנת מפנה בתיירות לפנמה. הישראלים, כמו הישראלים, לא אוהבים להישאר מאחור ואוהבים לגלות יעדים חדשים, לפני כולם. אז מי שכבר טייל בקובה או קוסטה ריקה, כדאי שיכניס לרשימה את פנמה.

קחו אותי לשם! להשוואת מחירי טיסות דרך למטייל לפנמה לחצו כאן »

איך בחרנו בפנמה ובשאר הרשימה?

לא היתה זו משימה של מה בכך לבחור את 20 היעדים הכי חמים של אתר למטייל לשנת 2020. לפיכך כינסנו את מיטב המוחות שלנו: חברי מערכת אתר למטייל, טיילים מנוסים וכמובן חברי הקהילה העצומה שלנו: בלוגרים ומנהלי קהילות ותיקים באתר למטייל, שמכירים היטב את הנוסעים הישראלים ואת המגמות השונות. בנוסף, נתנו משקל רב יותר ליעדים בהם ישנה כבר עתה או צפויה להיות בקרוב טיסה ישירה, כי כולנו אוהבים יעדים בטיסות ישירות. אז מה דעתכם על הרשימה? ספרו לנו בתגובות!

יעדי הכתבה

הזמנת חופשה לפנמה סיטי

כתבות נוספות מתוך 20 יעדים ל-2020

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם