שלג לגולשי סקי וסנובורד

אתר הסקי באינסברוק

כאחת מהערים מלאות החיים והיפות באירופה, אינסברוק היא בסיס נפלא לחופשת סקי אלטרנטיבית. הנוסחה פשוטה: חיי הלילה והשופינג של העיר הגדולה, תפאורה של מבנים ארכיטקטוניים מלאי הוד, בשילוב מבחר גדול של מסלולי סקי.
מערכת אתר שלג
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: אתר הסקי באינסברוק
Thinkstock Imagebank ©

העיר והאתר

העיר בת ה-800 שנה מלאה בקסם תרבותי ובמבנים מרשימים, שהשאירו אחריהם שושלת האבסברג, שהיתה ידועה בטעמה הטוב והתרבותי. הסקי פאס שמוצע כאן כולל שישה אזורים, כולם נגישים באמצעות אוטובוס סקי חינם מ-Hauptbahnhof ו-Landestheaterthe שבמרכז העיר. אחד מאזורי הסקי הוא המרכז האולימפי של Igls, בו ניתן לנסות את מסלול המגררות Axamer Liztum והגלישה על קרחון ב-Stubai. כל האתרים נמצאים מרחק 30-90 דקות מחוץ לאינסברוק ומספקים חוויה שונה מחבילת הסקי הסטנדרטית - אין חשש לקלסטרופוביה בתוך אתר קטן ומבודד או אפשרויות מוגבלות - והמחירים טובים יותר (ניתן לרכוש סקי פאס לאתר אחד או לכל האתרים גם יחד במחיר מוזל יותר). בעיר יש מבחר אדיר של פאבים, מועדוני לילה ומסעדות בטווח עצום שנע ממקדונלד לארוחות גורמה. אולמות תאטרון, קולנוע וגם אופרה השווה ביקור.

מסלולים וסנובורד

מסלולים: כל המסלולים יחדיו מכסים שטח של כ 270 קילומטר עם כ 75 מעליות סקי המרשתות את האתרים ומחברות בינהם

סנובורד: באתרים המקיפים את סביבות העיר יש את כל סוגי הסנובורד האפשריים:

  • באתר Axamer Lizum: Half Pipe, Natural Jumps & Kickers, Nature Ride Jump Race.
  • באתר Schlick 2000: Nature Ride Jump Race
  • באתר Nordpark: Skyline Park; Quarter Pipe, Straight Jumps
  • באתר Kühtai: 1 Corner, 3 Kicker in different sizes, 6 Rails
  • באתר Stubai Glacier: Boarders Paradise; Half Pipe, Quarter Pipe, Straight Jumps, Spine, Table Top, Snowboard Racing Course.

פעילויות באתר

  • פעילות במתחמים מקורים: מאחר והעיר אירחה כבר פעמיים את אולימפיאדות החורף, ניתן למצוא במרכז האולימפי את כל סוגי הפעילויות.
  • פעילות נוספות: העיר עצמה היא עיר גדולה לכל דבר, כ-130.000 תושבים ולכן לא תמצאו בה ייחודיות הקשורה לסקי אלא חיי לילה מדהימים, אם מחפשים את אווירת הסקי ניתן למצוא אותה בכל אתרי הסקי הקטנים המקיפים אותה מאפשרים לחוות אווירה וקסם מיוחדים על כל המשתמע מכך (הנתונים מתייחסים לכל האזור שמסביב לעיר !).

לתחילת הכתבה

יעדי הכתבה

כתבות מומלצות עבורך על אינסברוק