לינה קזבלנקה

היצע הלינות בקזבלנקה גדול, ותוכלו למצוא מקום מתאים לכל סוג טיול ולכל תקציב. איזור לב העיר ואיזור הטיילת הם האטרקטיביים ביותר מבחינת אפשרויות הלינה. עוד על לינה בקזבלנקה בכתבה שלפניכם.
גיל חן - צוות למטייל ברשת
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: לינה קזבלנקה

קל למדי למצוא מקומות לינה בקזבלנקה, מכל הסוגים - ולא פחות חשוב - בכל המחירים. רוב המלונות של העיר נמצאים בשני איזורים מרכזיים: בלב העיר, או בטיילת שלה. אמנם גם במדינה, העיר העתיקה, ישנם מספר מלונות, אבל אלה נמצאים בדרך כלל במצב די עגום, וכשמשלבים את זה עם ההיצע המצומצם של חיי הלילה במקום, וחוסור הנוחות להתנייד בערב - המדינה הופכת לאיזור פחות אטרקטיבי ללינה.

ברובע לב העיר, ובעיקר מככר נסיון אוני לכיוון דרום מזרח בין הרחובות F.A.R ומוחמד השני, תמצאו מגוון גדול של בתי מלון, מהבסיסיים ביותר ועד המפוארים ביותר. תמצאו כאן גם נוכחות לרוב רשתות המלונות הגדולות בעולם, אבל גם מלונות קטנים ועצמאיים, עם אוירה ביתית יותר. גם איזור הטיילת, ובמיוחד שדרות לה קורניש מציעות מגוון נאה של מקומות לינה, וברובם הגדול אף יש גישה לים. שימו לב שבחלק מהמלונות יש מתקנים מותאמים לילדים, כך שאם חשוב לכם שהילדים לא ישתעממו - כדאי לבחור באחד המלונות הללו. יתרון נוסף של לינה באיזור זה הוא כמובן חיי הלילה הנהדרים שיש בטיילת של קזבלאנקה - בין אם אתם רוצים ללכת למסעדה טובה, לטיול לאורך הים, או לאחד ממעודוני הלילה הסוערים.

אם אתם נמנים על אוכלוסיית התרמילאים, העיר מציעה לכם גם מתקן קמפינג וגם אכסנייה. הקמפינג הוא בדרך כלל נחמד ונוח, נמצא כ-5 ק"מ מחוץ לעיר, ופופלארי במיוחד בקרב המטיילים עם קראוונים. האכסנייה המרכזית של העיר שוכנת בכניסה למדינה.

יעדי הכתבה