חדשות תיירות ותעופה

החבילה המושלמת לטיול הבא שלכם: הכירו את שיתוף הפעולה החדש בין ישראייר לאופרן

לקראת חופשות הקיץ והחגים חברת ישראייר וחברת אופרן להשכרת רכב בחו"ל הכריזו היום (יום א', 23/6) על שיתוף פעולה. הילה הרמולין רונן סמנכ"לית שיווק ומכירות של ישראייר: "שיתוף הפעולה בין ישראייר לאופרן התבקש לאחר בדיקה שערכנו ומצאנו שמשתלם יותר לרכוש חבילה הכוללת: טיסה, מלון ורכב שכור בשל כוח הקנייה הגדול יותר של הספק מול הלקוח הבודד"
מאי יצחייק
|
תמונה ראשית עבור: החבילה המושלמת לטיול הבא שלכם: הכירו את שיתוף הפעולה החדש בין ישראייר לאופרן
depositphotos/maratr

איך שיתוף הפעולה בין ישראייר לחברת אופרן השכרת רכב בחו״ל יוזיל לכם את הטיול? לקוחות ישראייר שיזמינו חופשה או טיסה ובמקביל רכב שכור למהלך חופשתם בחו"ל ייהנו מהטבה של 5% הנחה על מחיר השכרת הרכב. בכל אחד מיעדי ישראייר ניתן יהיה לקבל את הרכב בשדה התעופה מיד עם הנחיתה או לחילופין ביעד בו יטיילו לפי נוחיות הנוסעים.

הילה הרמולין רונן סמנכ"לית שיווק ומכירות של ישראייר: "שיתוף הפעולה בין ישראייר לאופרן התבקש לאחר בדיקה שערכנו ומצאנו שמשתלם יותר לרכוש חבילה הכוללת: טיסה, מלון ורכב שכור בשל כוח הקנייה הגדול יותר של הספק מול הלקוח הבודד. יצירת חבילה של מספר מוצרים במקביל גורמת לנו להוזיל את העלויות של כלל המוצרים. זאת בנוסף ליישום האסטרטגיה שלנו לתת מענה כולל ללקוחותינו טיסה, מלון, תחבורה ושירותי קרקע. לכבוד כך פתחנו באתר האינטרנט שלנו אופציה לרכוש את הטיסה המלון והרכב במקום אחד ובקליק אחד".

אופיר דנאי מנכ"ל אופרן: "אופרן שמחה לשתף פעולה עם חברת תעופה ישראלית מרכזית, ולהציע השכרת רכב ללקוחות החברה. אופרן מציעה השכרת רכב בכל יעדי הטיסות של ישראייר במחירים אטרקטיביים ובזמינות גבוהה, לצד שירות מצויין ובעברית במגוון ערוצים - בטלפון, בווטסאפ, בצ'ט אנושי וכמובן בדוא"ל - כך שהלקוחות יכולו לקבל מענה בכל דרך שנוחה עבורם".


חדשות נוספות מעולם התיירות

תגיות הכתבה

  • #ישראייר
  • #אופרן

עדכוני חדשות האחרונים

הזמנת חופשה בלמטייל

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

חופשה ביוון: היעדים הכי שווים לקיץ

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

עפים על העולם: כל מה שצריך לטיול תרמילאים

חופשה של פעם בחיים

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי