חיה שיר
Haya Csheer

5
(12)
חיה שיר - למטייל (1) מתוך הטיפ של
חיה שיר מתוך הטיפ של Esti_3402144 - למטייל (2) מתוך הטיפ של Esti_3402144
Sydney NSW, Australia
+61 410 557343
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על חיה שיר

5
12 מדרגים
12
0
0
0
0

12 המלצות על חיה שיר

תמונת הפרופיל של Chaya Zalcberg_4057176
Chaya Zalcberg_4057176

”המלצה חמה מכל הלב“

קרא עוד

טיילנו, זוג גימלאים, עם חיה במשך יום מסידני ל”הרים הכחולים” (Blue Mountains)

לכל מי שמחפש טיול מודרך, מומלץ מכל הלב לעשות זאת עם חיה שיר.

נהנינו מהדרכה טובה, עניינית, נעימה ומקצועית.

חיה הסיעה אותנו במיומנות, ברכב מרווח ונוח.

היא מכירה היטב את האיזור, והגענו איתה לנקודות תצפית מיוחדות, שאיפשרו לנו להתרשם מהנוף, מעבר למה שניתן לעשות במסלולים השיגרתיים.

היה נעים מאוד לשוחח איתה בנסיעה, וקבלנו ממנה הרבה מידע על האיזור.

והתושבים.

הבחירה של מקומות העצירה היתה ממש מוצלחת.

הופתענו באחת התחנות, כשפרשה מפה והגישה שתייה חמה וכיבוד קל.

בזכותה, היה לנו יום של כיף והנאה.

מומלץ מאוד להשתמש בשירותיה.

חיה ויעקב זלצברג.

קרני שומרון.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של itzikfink
itzikfink

”חיה שיר - מדריכה נפלאה ומומלצת מאוד בסידני“

קרא עוד

בעקבות המלצות באתר למטייל, יצרתי קשר עם חיה שיר וכבר מההתחלה התרשמתי ממנה מאוד לטובה, מהרצון לתמוך לייעץ ולתת טיפים עוד לפני הנסיעה. חיה הייתה קשובה, מתחשבת וגילתה גמישות להתאים את הסיורים בהתאם למה שביקשנו.

קבענו עם חיה (3 מטיילים) על 4 ימים של סיורים בהדרכתה, בסידני והסביבה. הסיורים בהדרכתה ברכב מאוד נוח שהיא נהגה בו, היו מאורגנים להפליא, מעניינים ואיפשרו לנו לחוות את סידני והסביבה באופן הטוב ביותר. כמו כן דאגה לפנק אותנו בשתיה קפה וכיבודים נוספים.

יש לציין כי הייתה איתנו בקשר גם שעות שלאחר הדרכתה, לייעץ לנו גם על תוכניות לימים הנוספים שנשארנו בסידני. חיה הגדילה לעשות כאשר דאגה לנו לכרטיסי כניסה למקום שווה למופע הזיקוקין בלילה של ה- 31 בדצמבר.

רוצה להמליץ ביותר על חיה כמדריכה בסידני והסביבה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Juyro
Juyro

”מומלץ מאוד“

קרא עוד

ביולי 2018 טיילנו בסידני והסביבה במשך שבועיים. על סמך ההמלצות כאן יצרנו קשר עם חיה ליום טיול בעיר עצמה. חשבנו שסיור עם מקומית שמכירה את העיר מקרוב יוסיף ידע וצבע שקריאה במדריכי תיירים לא מספקת. לא התבדנו.

חיה גרה בסידני כבר 17 שנים ומכירה לא רק את שביליה אלא גם את התרבות, חיי היומיום והפוליטיקה המקומית. למדנו ממנה המון. מיד לאחר הסיור קבענו איתה יום נוסף להרים הכחולים שהיה נפלא לא פחות. בין לבין יצרנו איתה קשר וקיבלנו טיפים נהדרים לטיולים עצמאיים בתחבורה ציבורית וברכב שכור.

חיה מקסימה ומתחשבת מאוד בתחומי העניין והרצונות של המטיילים. מומלץ בחום.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של dvorah@chenlaw.co.il
dvorah@chenlaw.co.il

”מדריכה נהגת נפלאה“

קרא עוד

בעקבות המלצות באתר למטייל התקשרנו עם חיה שיר, וטיילנו עמה יומיים - בהרים הכחולים, ובאזור סידני רבתי. נהנינו מאוד בחברתה. היא התאימה את מסלולי הטיול, הארוחות וכו׳ לבקשותינו, ההסברים היו מעניינים, ועשתה את המירב על מנת להשביע את רצוננו. ממליצים מאוד!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Esti_3402144
Esti_3402144

”מקצועית, שרותית ומאוד נחמדה“

קרא עוד

בתחילת פברואר 2018 הגענו לסידני.

חודש באוסטרליה זה מעט ולכן החלטנו להשתמש בהדרכה.

הגענו לחיה דרך המלצות באחר זה, וזו הייתה פעם ראשונה שהשתמשנו בשרותי הדרכה.

היה שווה כול אגורה.

לחיה רכב מרווח, ההסברים מאוד מקצועיים ומבחינתי הכי חשוב שהיו לנו תשובות לנושאים שעניינו אותנו.

שרות שמותאם באופן ייחודי לנו.

גם הפינוקים הקטנים והמושקעים תרמו לתחושה הטובה.

ממליצה בחום.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של myifrach
myifrach
1

”לא לוותר! חיה פשוט נפלאה! חוויה א ח ר ת“

קרא עוד

במהלך חודש מאי 2017, חיפשתי הדרכה בעברית בסידני לסוף חודש דצמבר 2017 ונעזרתי באתר למטייל. מצאתי שם חוות דעת מצוינות לגבי חיה ויצרתי איתה קשר. כבר עם יצירת הקשר הראשוני, התרשמתי ממנה ביותר. היא הייתה נכונה להמליץ ולתת עצות מקצועיות וטובות על מגוון פעילויות לא רק בסידני אלא גם בניו זילנד, היא נתנה גם טיפים חשובים ומועילים לקראת הערב הגדול של סידני ב-31.12, עוד לפני שנפגשנו.

כשהגעתי לסידני, חיה אספה אותי משדה התעופה ומשם יצאנו לסיור של כ-8 שעות בנקודות המרכזיות של העיר, אלה המוכרות יותר והמוכרות פחות (אבל הן חלק חשוב מן ההוייה המקומית) . חיה היא מקור בלתי נדלה של ידע על העיר לרבות ההיסטוריה שלה. חוויה אמיתית לתייר בעיר עם חיה.

ביום אחר נסעתי איתה לטיול ב-בלו מאונטיינז ובעיירה קטומבה וסביבותיה. גם כאן, חיה הובילה לפינות חמד (כולל עיירות בדרך:, למשל: Leura) , שספק אם הייתי מגיע אליהן עצמאית. אנציקלופדיית הידע שנפתחה בסידני - התגלתה גם כאן במלוא הדרה. בהכירה את העומס הצפוי בתקופה זו של השנה בהרים הכחולים, חסכה חיה עמידה בתורים בכך שרכשה מראש כרטיסי כניסה והובילה בדיוק למקומות שמהם קצרה הדרך לכניסה לרכבל למשל.

מעבר לכך, חיה היא נשמה טובה הגונה ביותר ומתחשבת בבקשותיך ורצונותיך. הרכב שבו נסענו (סובארו פורסטר, כמדומני) הוא חדיש ונוח (נהג + 4) . אגב, חיה אינה חוסכת בפינוקים (מים קרים; חטיפים) וזה בעצם בונוס נוסף למטיילים עימה.

אם בדעתכם לסייר כהלכה בסידני - לא רק שאסור לכם לוותר על שירותיה של חיה, אלא כדאי ליצור איתה קשר מבעוד מועד. כתובת המייל שלה המופיעה באתר - עדכנית וכן גם מס' הטלפון הנייד.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של iditkfir
iditkfir

”יום חוויתי עם חיה שיר“

קרא עוד

מקצועית, נעימה, גמישה, הכל לפי רצוננו. לא שוכחת גם את הפינוקים הקטנים (קפה, מים קרים, חטיפים).טיילה איתנו במקומות יפים ואטרקטיביים בסידני באוירה טובה ומעניינת.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ציפי סגל
ציפי סגל

”שלושה ימים מאלפים בסידני“

קרא עוד

הגענו לסידני לשבעה ימים בסוף חודש דצמבר, לצפות בזיקוקים. עזרתה של חיה התחילה עוד מהארץ בהתכתבויות במיילים, והיא גם נתנה טיפים רבים לגבי הערב הזה שהוא עמוס ביותר בסידני!

שלושה ימים מלאים טיילנו איתה. היא היתה מאוד קשובה לצרכינו והרגשנו שמאוד חשובה לה הנאתינ,ו עד לקטן שבפרטים!

יום אחד נסענו להרים הכחולים. חיה חסכה לנו עמידה בתורים, תוך שיתוף פעולה עם בעלה שקנה לנו כרטיסים באינטרנט, בתקופה זו העומס שם עצום, זאת חופשה וישנם תיירים רבים! עצרנו בפארק קרוב, ראינו קנגורו ואכלנו בערב בעיירה ציורית!

חצי יום סיירנו בסידני כשהיא ממתינה לנו עם הרכב, דבר שחסך הרבה חיפושי חנייה. עשינו תצפיות רבות לכיוון בית האופרה, וקיבלנו הרבה טיפים שלא ידענו, ועזרנו לנו להתמקד גם ללא הכוונתה. בחצי היום השני נסענו לשכונות המזרחיות, ועשינו תצפיות נפלאות על החופים, כולל מסלולי הליכה.

ביום השלישי, נסענו צפונה לכוון פאלם ביץ' ונהנינו מאוד מאוד! ממליצה מאוד להיעזר בה כשמגיעים לסידני, זה משדרג את הטיול.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של rki
rki

”מדריכה מומלצת בסידני“

קרא עוד

בעקבות המלצה שקראתי בלמטייל, יצאנו לטיול יום עם חיה שיר. חיה, ישראלית שחיה בסידני, אספה אותנו מהמלון, עצרה בדרך בנקודות חן מקסימות, עד שהגענו להרים הכחולים. אוירה נהדרת, ידע נרחב, התחשבות בכל בקשה, התאמה מלאה למטיילים!

שווה ממש.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על חיה שיר

אין עדיין פוסטים על חיה שיר.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות