כתבות ומדריכים על בניוס

באניוס - עפתי! – המלצות על טיולי תרמילאים

באניוס - עפתי! – המלצות על טיולי תרמילאים

באניוס היא עיירה קטנה ויפהפייה, למרגלות הרי האנדים באקוודור,שאהובה על תיירים רבים - ובצדק. בבאניוס תמצאו נופים עוצרי נשימה, אטרקציות מלהיבות ואווירה שמחה ומיוחדת, לצד המעיינות החמים המפורסמים שבה. בנוסף, מהעיירה ניתן לצאת לטיולים ביערות הגשם הפראיים ולמסלולי טיול שונים ומרתקים

טיפים לתרמילאים באקוודור

טיפים לתרמילאים באקוודור

אקוודור היא אמנם מדינה קטנה, אך יש בה שפע של אוצרות טבע מהמדהימים בעולם, הרי געש, שבטים עתיקים, בעלי חיים נדירים, ג'ונגלים ונהרות ועוד. אם אתם מתכננים את הטיול הגדול שלכם לדרום אמריקה ורוצים להגיע מוכנים - לפניכם חומר קריאה חובה לפני הטיול! כל הטיפים הכי חשובים לקראת טיול באקוודור.

טיול באקוודור – טרקים ומסלולים מחוץ לשיגרה

טיול באקוודור – טרקים ומסלולים מחוץ לשיגרה

היוצאים לאקוודור עושים בדרך כלל את מסלול הטיול המוכר והידוע. אך ישנם מסלולים נוספים ומפתיעים, המפגישים את היוצאים אליהם, בג`ונגלים, בהרי הגעש, באנשים המקומיים וביופיה הבלתי רגיל של המדינה הזו.

בניוס

בניוס

עשו לכם ערמת חול ים, חיפרו מתחתיה ותנו למרכזה לצנוח מטה. קיבלתם את בניוס. מוקפת הרים תלולים וגבוהים יושבת בניוס בשקע שכאילו נחצב למידותיה. אהבנו אותה מהרגע הראשון. משפחת שפירא מבלה בבניוס.

אקוודור - מדינה קטנה עם לב ענק

אקוודור - מדינה קטנה עם לב ענק

אקוודור היא אחת המדינות הקטנות בדרום אמריקה, אך היא עדיין מכילה גיוון נופי אדיר של הרי געש, אגמים ונהרות, ג`ונגלים ובטן/גב בחוף ים. משפחת אוקסמן יוצאת לטיול של כמעט חודש ברכב שכור וטועמת מן המדינה הקסומה. בכתבה תמצאו טיפים מועילים לטיול באקוודור בלבד או כחלק מטיול בדרום אמריקה.