כתבות ומדריכים על מסלולי טיול בברוג'

טיול משפחתי בבלגיה

טיול משפחתי בבלגיה

כמה זמן אפשר לבלות בבלגיה ? המשפחה נוסעת לשבועיים במדינה ומגלה מספר אדיר של מקומות מעניינות ואטרקציות מרתקות,פארקים, מוזיאונים וכמובן קניות.

טיול עם ילדים בבלגיה

טיול עם ילדים בבלגיה

לפניכם כתבה על חוויה משפחתית בבלגיה. עיירות הארדנים במזרח, אוסטנד וברוז' במערב, ובדרך טיול עם שני ילדים קטנים ופירוט על האטרקציות שעושות את הטיול למוצלח.

צרפת, בלגיה והולנד - טיול קראוונים משפחתי

צרפת, בלגיה והולנד - טיול קראוונים משפחתי

טיול קראוונים הוא דרך מצויינת להתנייד בין המדינות השונות באירופה ואף הזדמנות לגיבוש משפחתי. בדרך אפשר לעצור בכל הפארקים ובאטרקציות המעניינות ולישון בקמפינגים, שכמותם יש לא מעט, לצידי הדרכים.

בין טחנות הרוח בהולנד לבלגיה

בין טחנות הרוח בהולנד לבלגיה

האלטמנים מגיעים לביקור מהנה בהולנד ובבלגיה, ואתם מוזמנים לקחת חלק- התעלות הרומנטיות, המוזיאונים המגוונים, טחנות הרוח והמישור הירוק וה(כמעט) אינסופי. טיול מערב-אירופי עם טעם של עוד, באמסטרדם והסביבה, גנט וברוז`.

בלגיה -  טרקים בארדנים וביקור בעיירות הסמוכות

בלגיה - טרקים בארדנים וביקור בעיירות הסמוכות

הרי הארדנים בבלגיה הם הזדמנות לצאת למסלולי הליכה בטבע נהדר, לבקר בעיירות מוקפות מבצרים ומגדלים, לצאת לרפטינג ולרכיבה על אופניים. אחרי כל אלה יש מספיק זמן גם לקפיצה להולנד, לוקסמבורג וגרמניה השכנות.

מסלול בין האטרקציות של ברוג'

מסלול בין האטרקציות של ברוג'

העובדה שברוג' (או ברוז') יצאה משתי מלחמות העולם ללא נזק משמעותי, ותודות למערכת השימור המפותחת שלה - היא הפכה למוקד תיירותי חי ושוקק. בואו להכיר אותה מקרוב במסלול טיול מיוחד.