קופנהגן

קופנהגן

קרונה דנית (DKK) מחשבון המרה דנית 230V

קופנהגן (Copenhagen) בירתה של דנמרק, היא העיר הגדולה והשוקקת ביותר במדינה, המציעה תערובת הרמונית של היסטוריה עשירה ואווירה קוסמופוליטית, שהופכת אותה לאחת הערים המפתות והמקסימות ביותר מבין המדינות הסקנדינביות. קופנהגן היא עיר יפה ונעימה הנודעת "כעיר הצריחים היפים", בשל צריחי הכנסיות הרבים החולשים על קו הרקיע שלה, והיא מאופיינת גם על ידי ריבוי מזרקות ופסלים הפזורים לכל אורכה.

האתרים המרכזיים בעיר הם כיכר העיר ובית העירייה השוכן בה; ה-Stroget, שהוא המדרחוב הארוך בעולם; נמל Nyhavn הציורי וכמובן פסל בת הים הקטנה, המפורסם בעולם. בעת ביקור בעיר חובה להגיע גם לגני טיבולי - גן שעשועים ותיק במרכז העיר. זהו אתר מקסים ומהנה ובשעות הערב הופך אף יותר, עת מאירות אותו מאות אלפי נוריות ובשעת הסגירה זיקוקין די נור נורים ממנו ומאירים את שמי העיר. בעיר נמל גדול ופעיל שממנו ניתן לצאת לקרוז לים הבלטי וכן קרוז לאירופה

בין האטרקציות הפופולאריות בקופנהגן: שיט תעלות, חוויה נעימה עד מאוד בעיר, דרכה תוכלו להיחשף לפינות ההעתיקות והקסומות של קופנהגן. פסל בת הים הקטנה (The Little Mermaid) הוא ללא ספק הסמל של העיר ומומלץ לראותו. בית העירייה (Rådhus) עוצב בהשראת בית עיריית סיינה, אשר באיטליה. ארמון אמאליאנבורג - ארמון המלוכה (Amalienborg Palace), הנחשב לבית המלוכה הותיק ביותר בעולם.

הזמנת טיסה לקופנהגן

צילום תמונה ראשית: Susan Yin ©

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם