נהיגה וחניה בלוס אנג'לס

נהיגה וחניה בלוס אנג'לס - למטייל (1) מתוף הטיפ של Liron_3306475

5 המלצות על נהיגה וחניה בלוס אנג'לס

תמונת הפרופיל של Michal Aus
Michal Aus

”חניה בלוס אנגלס“

קרא עוד

חשוב לדעת שלפי חוק אסור להחנות רכב ברחוב מספר רצוף של ימים (3 ימים למיטב זכרוני) . אם נוסעים חייבים להשאיר את הרכב במקום מוסדר אחרת הור עלול להגרר.

בבברלי הילס עצמה בכל העיר אסורה חניה משעה 2 וחצי בלילה עד 5 בבוקר. ‏יש לנו שאלות המופיע בכניסה לעיר אבל קל לפספס אותו. על דו״ח ראשון ניתן לערער ויש סיכוי שהוא יבוטל. הקנס הוא $60.

במקרה חירום (למשל הרכב נתקע) ניתן להתקשר למשטרה והם נותנים לכם קוד מיוחד לשים על הרכב כדי לא לקבל דו״ח.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של צ.ק.
צ.ק.

”נהיגה בעזרת גוגל מפות ( גם במצב Offline)“

קרא עוד

נהגתי בעזרת גוגל מפות בארצות הברית גם בצד המזרחי ועכשיו גם בצד המערבי. יש לציין שהניווט היה מדוייק וללא שגיאות כלל והייתי מאוד מרוצה. כאשר הייתה קליטה כמובן שהשתמשתי באינטרנט, אך היו גם אזורים ללא קליטה כמו לאס וגאס,יוסימיטי וכביש 1. הפיתרון המעולה של גוגל במצב כזה הוא מפות Offline. מורידים את המפות לפני זה באינטרנט והמכשיר ממשיך לנווט כרגיל גם ללא קליטה, אך כמובן שהוא לא מראה את מצב הפקקים.

איך מורידים את המפות? מאוד פשוט: נכנסים לגוגל מפות, לוחצים מצד ימין למעלה על סימן שלושת הקווים. נפתחים מספר תפריטים ובוחרים בתפריט “אזורים לא מקוונים” - נפתח חלון עם פלוס בחלק התחתון - לוחצים על הפלוס ונפתחת מפה (לפני זה אתם נכנסים לגוגל מפות, כותבים את שם האזור ואז מופיעה מפה, אותה מפת תופיע לכם עכשיו, אתם יכולים להגדיל, או להקטין את שטח המפה בעזרת האצבעות). לוחצים הורדה והמפה יורדת. באופן עקרוני ניתן להוריד כמה מפות שרוצים ולנווט חופשי ללא אינטרנט.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של צ.ק.
צ.ק.

”נתיב מהיר Carpool“

קרא עוד

הנהיגה בכבישים המהירים בלוס אנג'לס היא חוויה – לעתים שישה נתיבים מכל צד עם הרבה מאוד מכוניות, הבעייה שכמות הפקקים שם היא גדולה מאוד וזה יכול להתחיל מ-12:00 בצהריים ועד השעה 20:00, בכל הכבישים בלוס אנג'לס וגם בסן פרנסיסקו ,הנתיב השמאלי נקרא Carpool.

יכולים לנסוע שם רכבים עם שני נוסעים ומעלה בלבד. ניתן לזהות את הנתיב לפי השילוט מעליו וגם לעתים רשום גם על הכביש עצמו. יש קו צהוב שמפריד אותו משאר הכבישים ואז אתה לא יכול להיכנס. מדי מספר קילומטרים, הקו הופך למקוטע ואז אפשר להיכנס או לצאת. הנתיב הזה עוזר מעט לנוע בפקקים האין סופיים של לוס אנג'לס, למרות שכשיש ממש פקק רציני, גם בנתיב הזה די פקוק.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Liron_3306475
Liron_3306475

”המקום הכי זול לתדלק“

קרא עוד

למרות שיחסית לארץ מחירי הדלק בקליפורניה זולים, הם מהגבוהים בארה”ב בניגוד לארץ שרוב תחנות הדלק מתמחרות את הדלק באופן דומה. קיימים הפרשים מאוד גדולים בין התחנות דלק השונות. פערי המחירים יכולים להגיע עד לחצי דולר לגלון (הפרש של 10 דולר לטנק של רכב גדול). בשביל למצוא תחנת דלק זולה השתמשתי באפליקציית Gasbuddy שמאפשרת לעשות השוואה של תחנות דלק באזור שלכם. חשוב לשים לב שבדרך כלל התחנות הכי זולות הם של Costco, אבל אי אפשר לתדלק בלי חבר מועדון.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של טלוש
טלוש

”חניה נוחה וזולה לחוף הים“

קרא עוד

החניה בסנטה מוניקה אינה יקרה בעקרון, אבל כאשר מחפשים חניה ליד החוף מבזבזים זמן רב בפקקים. כדאי להכנס ל-4 Street ולחנות בחניה של Courthouse. חצי שעה ראשונה חינם וקאוטר על כל שעה נוספת. מקסימום 5 דולר ליום. משם חוצים בדקות שני בלוקים לחוף.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על נהיגה וחניה בלוס אנג'לס

אין עדיין פוסטים על נהיגה וחניה בלוס אנג'לס.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות