המדריך גרג מאיישו
Greg Maysho

3.8
(4)
הוסף לטיול שלי
המדריך גרג מאיישו - למטייל (1) מתוף הטיפ של Eli_3351240
המדריך גרג מאיישו מתוך הטיפ של Eli_3351240 - למטייל (2) מתוך הטיפ של Eli_3351240
Factory Road, Arusha, Tanzania
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על המדריך גרג מאיישו

3.8
4 מדרגים
2
1
0
0
1

4 המלצות על המדריך גרג מאיישו

תמונת הפרופיל של Nadav_3404113
Nadav_3404113

”גרג מאיישו Greg Maysho - מדריך ספארי מצויין בטנזניה “

קרא עוד

עשינו שבוע עם גרג, בעלים של חברת Greg Adventures, בפארקים ובשבטים של טנזניה.

גרג ואנשיו היו מקצועיים, אחראים, נחמדים מאוד וגמישים בתוכנית. לפני ההגעה התכתבנו עם גרג במייל ודיברנו בוואטספ והוא העביר תוכנית מפורטת של השבוע. עשינו שינויים והתאמות לפי בקשתנו ונתבקשנו להעביר מקדמה של 20 אחוז, לצורך שיריון מקומות לינה וקניית האוכל. אין בעיה להעביר את המקדמה, מדובר בבחור אמין וישר.

תוכנית השבוע-

יום א - הגענו לשדה התעופה בקלימנגרו, שם חיכה לנו גרג ואסף אותנו לבית מלון בארושה. ארוחת ערב ולינה.

יום ב - נהג של גרג אסף אותנו מהמלון בשעה שנקבעה. עצרנו בסופר לקנות חטיפים, גרג עזר בסידור סים לטלפון ויצאנו לקראת פארק Tarangire לספארי ראשון. בערב ישנו במאהל מסודר על שפת מצוק יפהפה עם ארוחת ערב מעולה והופעה.

יום ג- רכבנו על אופניים בין הכפרים, זכינו לראות שבטים שונים, לבקר בשבט העוסק בגילוף בעץ, בבית הספר של הכפר, במטעים ובמבשלת בירת בננה מקומית. אכלנו ארוחת צהריים וביקרנו בפארק ספארי נוסף - Lake Manyara. לינה באותו מאהל - Panorama Camp.

יום ד'- ארוחת בוקר לאחר זריחה מדהימה במאהל ונסיעה לפארק Sarangeti, במעבר דרך Nagoronagoro, שם החלטנו לעצור בשבט מסאי - מחוץ לתוכנית שגרג בנה לנו, שבט תיירותי שבדיעבד ביקור שלא שווה את הכסף שהם דרשו. המשכנו לספארי ראשון בסרנגטי. לינה במאהל באמצע הפארק כולל מקלחות ושירותים מסודרים.

כל הציוד לשינה סופק על ידי גרג - אוהל, מזרונים, שקי שינה וכריות.

כל הטיול נבנה בצורה מקצועית. היה לנו רכב מאובזר כמו שצריך עם נהג מקצועי הנוהג באחריות ובזהירות, והקפיד לנקות את הרכב בסיום כל יום. טבח צמוד המבשל אוכל נהדר לכל השבוע, לעיתים מנות ארוזות לצהריים במהלך הסיור בפארק. סופקו לנו מים מינרלים לאורך כל השבוע.

הכי חשוב - מדובר במדריכים מנוסים, נחמדים מאוד אשר בנו את השבוע בצורה הדרגתית המשאירה בכל יום טעם של עוד.

זכינו לפגוש חבר ואדם מדהים בחוויה מושלמת.

כל התענוג עלה 1,320 דולר לאדם (היינו רק שלושה) וכולל הכל - שלוש ארוחות, לינה, פארקים וכו'. אפשר כמובן להזמין דרכו טיולים קצרים יותר, לינה בלודג' וכו', המחיר יהיה בהתאם.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Lior_3453446
Lior_3453446

”חוויה בלתי נשכחת בטיול עם גרג“

קרא עוד

חווית הטיול בטנזניה, בליווי של גרג המדריך היא חוויה שבעלי ואני נזכור לעד!

כבר בנחיתה בקלימנג’רו גרג חיכה לנו בשדה עם חיוך ענק ואנרגיות חיוביות בשפע. משם נסענו לארושה ללודג’ים (L’Oasis) שסידרו לנו נחיתה רכה וכייפית באפריקה.

אחרי ארוחת ערב מפנקת עם גרג ובת זוגו האוסטרלית החמודים הלכנו לישון ולמחרת בבוקר יצאנו לדרך. על ג’יפ הספארי בעל הגג הנפתח, שהוא חוויה בפני עצמה נהג גודפרי המקסים – נהג מקצועי ברמה גבוהה ואיש נעים וחייכן. ביום הראשון נסענו לספארי בטרנגירי ונהננו מנופים צבעוניים של טבע וכפרים אפריקאיים אותנטיים ובערב התארחנו בלודג’ מקסים עם ארנב אחד קטן ומתוק.

ביום השני נסענו לספארי בננגורונגורו שם התארחנו גם כן בלודג’ מקסים בלב הספארי, היום השלישי היה החוויתי ביותר ובו עצרנו לביקור באחד ממחנות שבט המאסאיי – חוויה מעניינת וייחודית בפני עצמה והמשכנו לספארי המפורסם ביותר בעולם הסרנגטי המופלא בו ראינו מראות של טבע ובעלי חיים שלא נשכח לעולם! בלילה ישנו ממש בתוך הסרנגטי באוהלים מלכותיים וקמנו עם ציוץ הציפורים ועדרי הגנו. ביום האחרון נסענו לראות את המכתש בנגורונגורו ושוב שטפנו את העיניים בנופים קסומים של בעלי חיים ממינים שונים וטבע במלוא הדרו. הטיול בליוויו של גרג היה בעיקר נוח, נעים ומענג. גרג בחור מקסים שמכיר היטב את טנזניה ומרחביה ויודע בדיוק לאן לקחת את מטייליו על מנת שיחוו את הקסם של הטבע בטנזניה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Eli_3351240
Eli_3351240
1

”מדריך לא אמין“

קרא עוד

בקיץ 2014 תכננו עם גרג טיול מפורט בצפון טנזניה, לאחר שקיבלנו עליו המלצות ממטיילים שטיילו עימו. לאחר שקיבל מאיתנו מקדמה נכבדה (ולא מומלצת כמובן) החל גרג במחול של סיפורים, שקרים והגזמות מצידו בעיקר לגבי מחירי המלונות והמסלול העדיף עבורנו. קרה אפילו ששלח לנו בטעות חשבונית שהופנתה אליו מאחד הלודג’ים ובה מלבד מחירים נמוכים פי 5 ממה שציין, גם חדרים וארוחות שונים בתכלית ממה שסיכמנו עימו. לבסוף כשהתחלנו ממש לפחד ממנו בקשנו מגרג לבטל את הטיול ולמרות שהדבר היה בתחום ההודעה מראש שהתיר לנו, הוא ענה שלא יוכל להשיב לנו את כספנו בחזרה. גרג אפילו התקשר וניסה להסביר לי בטלפון שהמלונות לא מסכימים להחזיר לו את מה ששילם ואפילו אינם מוכנים לנייד את ההזמנה למועד אחר. כשביקשנו ממנו הוכחות כלשהן בכתב (או חשבונית תשלום) טען שלא יוכל לספקן.

עוד דבר מעניין שקרה הוא שכחודש לפני שסגרנו איתו היה זוג מטיילים ישראלים אחר שתאם איתו טיול דומה וביקשו לבטלו כיוון שהבחור טען שלא קיבל את המקדמה, למרות שכבר אישר שקיבל אותה במייל... הדבר המדהים הוא שהוא עצמו הפנה אותם אלינו בכדי שנשכנע אותם לא לכתוב אזהרה כמו זו שאתם קוראים כעת והוא ישיב להם את כספם (סכום נמוך בהרבה ממה שאנחנו שילמנו). גרג אכן הסכים להשיב להם את כספם. בקיצור לא לגמרי בטוח ולא ממש מומלץ לטייל עם הבחור הזה ושמו כאמור “גרג מיישו”.

מטעמי הגינות נציין שמספר אנשים שפגשו וטיילו איתו בטנזניה – ולא נדרשו לתכנון מראש – די נהנו לטייל איתו, אם כי חלקם התלוננו שהוא מבלה שעות בטלפון בסגירת דילים עתידיים...

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ישעיה_3402117
ישעיה_3402117

”מדריך ספרי לטנזניה - גרג מאיישו “

קרא עוד

חזרנו לפני שבוע מטנזניה, טיול של 10 ימים עם גרג, בחור צעיר (28), דינמי, זורם, אמין מאוד ולא יקרן. גרג אסף אותנו משדה התעופה דאג לכל הטיול, כולל לודג’ים, אוכל, בקבוקי מים לאורך כל הטיול, עד חזרה לשדה התעופה. טיילנו בכל שמורות הטבע שכל המטיילים עושים. בנוסף יומיים בשבטים עם סאינגה, מדריך צעיר מדהים בן אחד השבטים (מומלץ מאוד).

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על המדריך גרג מאיישו

אין עדיין פוסטים על המדריך גרג מאיישו.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות

הזמנת חופשה לארושה

אטרקציות בארושה

מלונות ומקומות לינה בארושה

מדריכים ונותני שירות בארושה

נהגים בארושה

חדשות התיירות והתעופה

המיוחדים שלנו

קצת השראה לטיול הבא

מתארגנים לטיול: ציוד, ביגוד, המלצות וטיפים לדרך

ביטוח נסיעות לחו"ל: כל מה שצריך כדי לטוס בראש שקט

מגזין החיים הטובים: לייפסטייל והשראה לחופשה

פסח 2024 -לאן לטוס לחופשה הבאה?

תמונות מהטיול: היעדים שהכי כיף לצלם

ספארי צלילה: המדריך לצולל המתחיל

הכתבות הכי נצפות השבוע

כתבות ומדריכים לחופשת סקי

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע