המדריך ג'ורג' קארפה
George Karpa

4.5
(6)
המדריך ג'ורג' קארפה - למטייל (1) מתוך הטיפ של nomke
המדריך ג'ורג' קארפה מתוך הטיפ של יעל אלי - למטייל (2) מתוך הטיפ של יעל אלי
המדריך ג'ורג' קארפה מתוך הטיפ של yonnimyers - למטייל (3) מתוך הטיפ של yonnimyers
המדריך ג'ורג' קארפה מתוך הטיפ של nomke - למטייל (4) מתוך הטיפ של nomke
המדריך ג'ורג' קארפה מתוך הטיפ של nomke - למטייל (5) מתוך הטיפ של nomke
המדריך ג'ורג' קארפה מתוך הטיפ של nomke - למטייל (6) מתוך הטיפ של nomke
Arusha, Tanzania
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על המדריך ג'ורג' קארפה

4.5
6 מדרגים
3
0
1
0
0

6 המלצות על המדריך ג'ורג' קארפה

תמונת הפרופיל של degolan1
degolan1

”מדריך ספארי בעל עין חדה אך אמינות מפוקפקת“

קרא עוד

חזרנו, הורים ושלושה ילדים, לפני כשבוע מטיול בטנזניה (ספארי בשמורות הצפון+נופש בזנזיבר) אשר אורגן על ידי גו''רג'' קרפה. בחרנו לנסוע עם גו''רג'' משום שהציע את חבילת הטיול הטובה ביותר עבורנו, הן מבחינת מספר ימי הספארי והן מבחינת המלון בו רצינו לשהות בזנזיבר. סיכמנו וחתמנו על חוזה ששלח לנו כחודשיים וחצי בטרם הנסיעה.

אציין שמבחינת חווית הספארי, גו''רג'' מאתר חיות בצורה מרשימה ובעל ידע נרחב לגביהן. אולם, מבחינת אמינות נתקלנו בקושי.

ראשית, בספארי עצמו, התוכנית שהציע לנו ושאישרנו כללה חמישה ימי ספארי מלאים. אולם, במהלך הטיול הציע גו''רג'' ארבעה ימי ספארי בלבד, ועבור יום ספארי חמישי ביקש תשלום נוסף, בגובה מאות דולרים.

שנית, באשר לחופשה בזנזיבר, בתחילת תהליך ההתקשרות בינינו לבין גו''רג'' הדגשנו את רצוננו לשהות במלון מסוים, בשל חופשה מוקדמת מוצלחת של המשפחה במלון זה. גו''רג'' אישר כי אכן שריין את המלון עבורנו. אולם, כאשר הגענו לזנזיבר הופתענו לגלות שנשהה במלון אחר, בדרגת מחיר נמוכה יותר באופן משמעותי. עוד, הופתענו לגלות כי לא שוריינו עבורנו כל מספר הלילות של שהותנו בזנזיבר. פנייה לגו''רג'' בעניין נענתה בתשובות מפתיעות. לדוגמא, אמר שבעת שהותנו בספארי הוא קיבל ביטול מהמלון בו היינו אמורים לשהות. אולם, בתכתובת מייל שהראה לנו מנהל המלון הבנו שהתוכנית לארח אותנו במלון החלופי התקבלה עוד זמן רב לפני עזיבתנו את הארץ. עוד, הסביר גו''רג'' כי במלון המקורי בו שוריין המקום חל שינוי במדיניות ולא מקבלים שם ילדים. אולם במהלך שהותנו שם פגשנו משפחות עם ילדים שנפשו שם.

לסיכום, בעת שקילת טיול עתידי עם גו''רג'' יש לשקול את יכולות הזיהוי הגבוהות שלו של בעלי חיים בספארי מחד ואת נושא האמינות והיושרה מאידך.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של יעל אלי
יעל אלי

”George Karpa ג׳ורג׳ קארפה- מדריך טיולים מומלץ בחום!“

קרא עוד

מדריך טיולים מקצועי, אמין (הרגשנו איתו מאוד בטוחות) , בעל נסיון של 20 שנה, דובר אנגלית מצויינת. מתנהג בצורה חמה וחברותית, אישית. מודע ודואג גם לסביבה (דואג לניקיון, לבעלי החיים, לטבע) . הרגשנו איתו מאוד בנוח ונמליץ עליו בכל עת.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של yonnimyers
yonnimyers

”המדריך ההכי טוב בעולם!“

קרא עוד

לפני שבוע וחצי חזרתי מספארי עם אישתי בטנזניה עם ג'ורג והכל היה מושלם. ג'ורג הוא בחור מדהים והרגן לנו טיול מושלם. ראינו אריות כל יום והיינו במקומות מאוד יפים. נסענו לפארקי טארנגירי, נגורונגרו, סרנגטי ולייק מניארה. הכל היה מאוד יפה וג'ורג הסביר לנו את הכל על החיות ועל הטבע. הוא בנה לנו מסלול אישי כך דלגנו על אתרים שלא עיניינו אותנו. ישננו בבית מלון לשני לילות ובעוהלים בתוך הטבע לעוד שתי לילות ו היה ממש כיף. בקיצור, אם אתם נוסעים לספארי, פרטי או קבוצתי תנסעו עם ג'ורג. יש לו 20 שנה ניסיון והוא בן אדם כל כך טוב וחיובי. תהנו! וסליחה על הטעויות בעברית, אני עולה חדש:)

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של nomke
nomke

”מדריך ספארי בטנזניה“

קרא עוד

עשינו ספארי קצר של ארבעה ימים בטנזינה (סרנגטי + מכתש נגרונגרו).

קיבלנו המלצות על ג'ורג' דרך האתר ולא התאכזבנו!

ג'ורג' הוא בן אדם צנוע ונעים בעל ידע עצום בבעלי חיים ונסיון של מעל 20 שנה כמדריך ספארי.

בכל יום עשה את המירב בכדי שנספיק לראות כמה שיותר חיות למרות הלו”ז הצפוף וזאת חווייה אכן מדהימה ומומלצת בחום!

הספקנו לראות שמונה אריות, שבע צ'יטות ושלושה נמרים, בנוסף לאין ספור חיות אחרות, הכל במרחק נגיעה מהג'יפ! (דרך אגב כל התמונות המצורפות הם בלי זום החיות פשוט ממש ממש קרובות).

ג'ורג' בחר לנו מקומות לינה מדהימים וארגן את כל הלוגיסטיקה מראש בצורה חלקה. אפילו עבר בכל בתי המרקחת בארושה להשיג לנו תרופות נגד מלריה שנגמרו לנו.

בקיצור אין מילים. עכשיו שציידנו אותו בפק”ל קפה שהבאנו מהארץ, תוכלו גם ליהנות מקפה בהפסקות הצהריים בשטח.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של doronavidor
doronavidor

”המדריך ספארי George Karpa“

קרא עוד

חזרנו לפני חודש מחמישה ימים בספארי בטנזניה עם ג'ורג קרפה, שהגענו אליו דרך האתר - היה מצויין! בחור יותר מנחמד, עמד בכל מה שהבטיח ואפילו קיבלנו מעבר למצופה. אליו הצטרף פרנסיס, שהכין לנו אוכל מדהים. דברו איתו על התוכנית ספארי שמתאימה לכם והוא יתן לכם הצעות בהתאם. 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של אנונימי
אנונימי

”ג`ורג` קרפה - מדריך מומלץ לטיול בטנזניה“

קרא עוד

נסענו בסוף ינואר עם המדריך ג`ורג` קרפה, שפרטיו מצויים באתר של "עולם אחר". עלה כ- 1700$ לאדם, לשלושה ימים סרנגטי, יום נגורנוגורו, יום מניארה, ו - 4 ימים על הר מרו. בין לבין, כשומרי שבת, היינו בקרטו עוד יום. המחיר כלל גם את הלילה בקרטו (60$ לזוג) ו- 2 לילות בארושה - בעת שנחתנו (60$ לזוג ללילה). מבחינת מחיר - סבסטיאן לוקח פחות, מצד שני - היינו 2 בג`יפ, ושינינו מסלולים בהתאם למגבלות שונות. אין בעיה לנסוע 4, ולעיתים - אפילו 6 בג`יפ. צריך רק לקחת בחשבון שזה המון זמן נסיעה, בתוך השמורות וביניהן, ולכן אתם אמנם מצמצמים במחיר אם אתם 4-6 בג`יפ, אבל מאידך - אם לא מדובר בחברים שלכם - אתם עלולים לבלות המון זמן איכות עם חברה` מוזרים/ רעשניים, ואתם תלויים בהם בכל.

המדריך ג`ורג` - בעל ידע אדיר, עיני נץ ובעיקר רגוע וסבלני. הוא יוצא עם טבח בשם ג`ורג`י - טבח מעולה, ואדם מדהים. בקיצור - צוות לעניין. היו מעט תקלות בדרך, חלק לא באשמתו, אבל בסה``כ - אנשים טובים ויעילים, שמחפשים להשתפר. ג`ורג` אינו יוצא לטרקים - שימו לב שהוא מצוות לכם מדריך טוב אם אתם מטפסים על ההרים.

הנחיתה בקילימנג`רו - עלולה להיות מעייפת - ייתכן ועדיף להשאר עוד יום בארושה כדי לנוח ולצאת לספארי בכיף. 

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על המדריך ג'ורג' קארפה

אין עדיין פוסטים על המדריך ג'ורג' קארפה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות