דסטה קונסו
Dasta Konso

3.3
(3)
251 0912861691
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על דסטה קונסו

3.3
3 מדרגים
1
1
0
0
1

3 המלצות על דסטה קונסו

תמונת הפרופיל של Ofer_3362572
Ofer_3362572

”ממש לא “

קרא עוד

חזרנו מ-10 ימים בדרום שזה אזור ממש יפה ומענין מאוד נהנו אממה לא הייתי ממליץ על דסטה. אמנם הוא יותר זול מהשאר אבל ממש לא בענין, חסר מוטיבציה ולתחושתינו כל מה שעניין אותו זה הכסף לאורך הטיול. לא ממש נתן לנו את ההרגשה שהוא בעניין. ולא ממש עמד במה שאמר לפני היציאה לטיול נכון שהוא מכיר את האזור ואת האנשים, אבל לא ממש לא מומלץ.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של gal elimor
gal elimor

”מדריך נחמד והגון“

קרא עוד

אם אתם מחפשים מדריך נחמד לשבטים בדרום דובר אנגלית ולא יקר אני ממליץ לכם על דסטה, בחור הגון, לוקח 110 דולר ליום כולל גיפ, דלק ונהג, מכיר את כל השבטים ואת כל הדרכים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של hilushm
hilushm

”מדריך מקסים לאתיופיה כולה ובפרט דרום אתיופיה (עמק האומו)“

קרא עוד

פגשנו את דסטה באדיס. הוא מקפיד על מחירים נמוכים, שבעיקר עולים כי עמק האומו המתוייר מעלה את מחירי vכניסה לכל מקום כל הזמן. קבענו לצאת איתו מארבע מינץ’ לטיול. כדאי לקבוע עם כל המדריכים לצאת מארבע מינץ’ ולא מאדיס, כדי לא לשרוף יום על נסיעה לדרום. הוא הקפיד לפנק אותנו בארוחות וניסה להשיג לנו מלונות נורמליים יותר לאזור. בעיקר מכיר את כולם בכל מקום שהגענו אליו.

התחלנו מיום רגוע: שוק לא מתויר בדימקה של שבט הבאנה. ישבנו איתם בפאב תחת העץ וניסינו ללגום מבירת הסורגם (איכס) והמשכנו לפאב קצת יותר ברמה שם הגישו לנו טג’ – משקה יין דבש כזה, מוזר.

למחרת ישבנו קצת עם המשפחה של הבחור שיקפוץ בטקס הבול ג’מפינג – הבנות כבר החלו בריקודים על הבוקר. היינו התיירים היחידים והיה ממש נחמד והזוי. הגענו לאזור הטירוף לפני שאר התיירים ויכולנו לצלם בכיף. הבנות מלאות צלקות בגב, מנסות למשוך כמה שיותר מצליפים לכיוונן שילקו אותן. הגב שלהן דימם והן צרחו ורקדו. אחרי כמה שעות ועשרות תיירים שהגיעו יצאנו לאזור הקפיצה. אספו 10 שוורים בשורה. היו עוד השתוללויות של הנשים ואז הקופץ, עירום ועריה, קופץ מעל השוורים. 

הגענו גם למורסי, שחייבים לראות, אבל כיף גדול זה לא. ניסינו להגיע לכפר קצת פחות תיירותי, אבל אתיופיה סוגרת את רוב שטח פארק מאגו כי מפעלי הסוכר שם, כך שאי אפשר בכל מקרה יותר מדי להעמיק. חייבים לראות אותם, אבל אגרסיביים ורק רוצים שתצלם אותם כדי לדרוש כסף על התמונות.

בקונסו, דסטה סידר לנו מדריך תיירים והלכנו שלוש שעות בין שני כפרים לא מתויירים של שבט קונסו, עד כדי כך שילדים פחדו להצטלם, שינוי מרענן מהמורסי. ראינו עצי קפה וכפרים יפהפיים שלא קרובים לכביש ולכן יותר ואותנטיים. דסטה עצמו משבט קונסו, כך שהוא מכיר הכל ויודע הרבה.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על דסטה קונסו

אין עדיין פוסטים על דסטה קונסו.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות