בריאות בטרינידד

1 המלצות על בריאות בטרינידד

תמונת הפרופיל של gruengard
gruengard

”נגישות בכיסא גלגלים בטרינידד“

קרא עוד

מגורים המתאימים לכסא גלגלים: קאסה שלמה, 2 חדרים עם מיטה כפולה, סלון, מטבח ושירותים רחבים עם מקלחת. תקרות גבוהות ומהודרת ב40$. ואוכל טעים (ארוחת בוקר דלה...) ליד בית החרושת לטבק.

Sra Merle Santader Marin Sr. Eliezer Vasquez Rosa Antonio Macaeo # 443 Entre colony Francisco Trinidad, S, Spiritus, Cuba CP 62600 טלפון: 4192370 053

ברחוב המקביל, Gustavo Izquierdo, ישנו מוזיאון פרטי בבית, בו יש חדר לשינה. לשירותים ולמקלחת למרות שצפופים ניתן להכנס ולנוע עם כסא יחסית צר. היתרון הוא שתמיד יש שם שומר אז הוא יכול לעזור בכל בעיה.

מוזיאונים: בכמעט כל המוזיאונים ישנן מדרגות וצריך עזרה כדי לעלות ולרדת בכסא גלגלים.

מוסיקה: קאסה דה לה מוסיקה במעלה המדרגות הוא המועדון הכי שמח בטרינידד. שווה את המאמץ לעלות את המדרגות עם עזרה. ומלא בתיירים בלילה, שתייה חריפה פשוטה ומוסיקה חיה. קאסה דה לה טרובה קטן ורגוע יותר, עדיין מציע מוסיקה טובה. ישנם עוד אינספור מועדונים ולהקות שינגנו ברחוב.

מצפון לעיירה יש את דיסקו איילה במערת נטיפים. לרוב צעירים ומוסיקה הנוטה לMTV. 10 דולר לכניסה ושתיה חופשית. שווה רק אם יש כמה לילות בטרינידד.

מזכרות: בטרינידד יש שוק מזכרות זול. כדאי להתחבר למקומי ושהוא ילך לבדו למסע קניות עוד יותר זול. הסיבה השנייה היא שקשה להסתובב בשוק עם כסא גלגלים משום שהוא מרוצף באבנים מאוד גבוהות. בשוק יש פסלוני עץ, מסיכות, כלי הקשה למיניהם באיכות מצויינת, מחרוזות וכו`...

טיולי יום: ניתן לקחת מונית או רכב לנסוע לבקר מספר אטרקציות מסביב לעיר.

חוף אנאקון: חוף יפה וריקעם מפרץ גדול. על החוף עצמו יש טיילת נגישה לכסא גלגלים. אך אותי אישית אכזב משום שמאחוריו יש מלון ענק. ושוטרים לא נתנו לחבר הקובני להיות איתי.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על בריאות בטרינידד

אין עדיין פוסטים על בריאות בטרינידד.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות