הסוכנות של סיזר ורולנד
Sizar and Roland

1
(2)
Calle Centro América, Flores, Guatemala

מה חושבים מטיילים על הסוכנות של סיזר ורולנד

1
2 מדרגים
0
0
0
0
2

2 המלצות על הסוכנות של סיזר ורולנד

תמונת הפרופיל של tomgeffen
tomgeffen

”החוויה שלנו עם הסוכנות “

קרא עוד

קנינו כרטיס משולב לאנטיגואה עם עצירה בסמוק שמפיי (למעשה שני כרטיסים שונים) בגלל בעיות בריאותיות שונות ביקשנו מרולנד שידאג שנעלה ראשונים להסעה כדי לתפוס מקומות טובים. הוא הבטיח שידאג לכך אם נגיע בשעה שקבע.

למחרת היה בחור אחר שלא ידע על מה מדובר ואספו אותנו אחרונים. הרבה יותר חמור מזה, כשהתקשרנו "להפעיל" את כרטיס ההמשך מסמוק שמפיי לאנטיגואה, אמרו לנו שלא מכבדים כרטיסים שנמכרו על ידי רולנד וסיזר כי הם לא מעבירים תשלום לחברת הנסיעות עצמה. בסוף הסכימו לכבד את הכרטיס אבל רק אחרי שבילינו ערב שלם בטלפונים לגורמים שונים וביקשנו עזרה מצוות ההוסטל.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של traveling zebra
traveling zebra

”החוויה שלנו עם הסוכנות של סיזר ורולנד בפלורס “

קרא עוד

הסוכנות שלהם מקושטת במכתבי המלצה של ישראלים ובעבר הזמנו אצלו מונית שירות, ולכן העניין נראה לגיטימי.

קנינו מרונלד כרטיסים לאוטובוס לילה במחלקה ראשונה מפלורס לגואטמלה סיטי. במחיר היתה אמורה להיות כלולה גם מונית שתאסוף אותנו מהתחנה המרכזית בגואטמלה סיטי לשדה התעופה.

כשהגענו לתחנת האוטובוס, התברר שהוא הזמין לנו כרטיסים לאוטובוס מקומי רגיל, וגזר קופון על ההפרש (כ-300 ש"ח). ברור שגם לא היה טעם לצפות למונית בסוף הנסיעה.

אנחנו חושדים כי הסוכנות שלו, שמוכרת גם הסעות שאטל של חברת "סאן חואן" משתפת פעולה עם אדם לא סימפטי, שעלה להסעה שלנו מבליז לפלורס ודרש כסף מהנוסעים. כשלא שיתפנו איתו פעולה הוא וויתר, אבל כל "החוויה" היתה לא נעימה במיוחד.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על הסוכנות של סיזר ורולנד

אין עדיין פוסטים על הסוכנות של סיזר ורולנד.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות