תחבורה ציבורית ומוניות בסן קריסטובל דה לאס קסאס

5 המלצות על תחבורה ציבורית ומוניות בסן קריסטובל דה לאס קסאס

תמונת הפרופיל של yasminv2
yasminv2

”אוטבוסים זולים מסאן קריסטובל לקנקון, פאלנקה, מקסיקו סיטי “

קרא עוד

בסאן קריסטובל, מהצומת שבה נמצא הטרמינל של Ido, אם ממשיכים לאורך הרחוב אופשר למצוא שם מספר חברות אוטובוסים של מקומיים שזולות יותר משמעותית, ועם יעדים רחוקים כמו מקסיקו סיטי, פלאנקה, קנקון ועוד.

האוטבוסים ברמה סבירה, וזמן הנסיעה לא ארוך משמעותית מהנסיעה עם Ido. נסעתי עם החברות האלו כמה פעמים והייתי מרוצה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של פרוידי
פרוידי

”מסן קריסטובל עד לשדה התעופה שבטוקסטלה עם טיול בקניון סמידרו“

קרא עוד

כאשר היינו בסן קריסטובל רצינו להגיע לקניון סמידרו וגם להגיע לשדה התעופה שבאזור טוקסלה כדי לטוס משם. הסתבר שניתן לעשות זאת בטיול יומי היוצא בשעה 09.00 ולוקח את המטיילים מבית המלון שלהם עד לקניון, בקניון יש שייט הנמשך שעתיים ולאחר השייט נוסעים לעיירה בשם צ'יפה Chiapa הנמצאת קרוב למעגן הסירות להפסקה ומשם חוזרים לסן קריסטובל. אנו לא חזרנו לסן קריסטובל אלא נשארנו בעיירה ולמחרת בבוקר לקחנו מונית לשדה התעופה הנמצא במרחק נסיעה של כשלושים דקות מהעיירה. אם שעת הטיסה הינה אחר הצהריים, כדאי לקחת מונית ישירות לשדה התעופה לאחר סיום השייט.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של מיכלי80
מיכלי80

”נסיעה מפלאיה לסן קריסטובל וגואטמלה“

קרא עוד

אנחנו נסענו מפלאיה לסן-קריסטובל באוטובוס ישיר, 18 וחצי שעות תכננו להיות בסן קריסטובל יומיים בסוף נשארנו שבוע. סן קריסטובל יפהפיה וחבל לפספס אותה. מההוסטל שישנו בו הזמנו כרטיס לגואטמלה, 300 פזו לכרטיס. בשעה 07:30 אספו אותנו מההוסטל, משם נסענו 3 שעות עד לגבול של מקסיקו וגואטמלה. החתמנו דרכונים בצד המקסיקני ומשם הנהג המשיך איתנו עד לצד של גואטמלה, שם החתמנו דרכונים. שם חיכה לנו נהג גואטמלי שלקח אותנו עד לפנחצ'ל משם לקחנו סירה לסן פדרו 25 קצל. קחו בחשבון שבסוכנויות אומרים שלוקח 8 שעות להגיע מסן קריסטובל לסן פדרו ולנו לקח 12 שעות ולא היו לנו עיכובים בגבול.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של 82
82
2

”שאטל לגואטמלה דרך המשרד Tierra Maya“

קרא עוד

נסענו מסאן קריבטובל לגואטמלה בשאטל שקנינו דרך המשרד Tierra Maya שנמצא במדרחוב גואדלופה בסאן קריבטובל. המשרד נמצא בתוך המשרד של ה- Ticket Bus. באמצע הנסיעה הנהג עוצר לנו ליד כספומט ומכריח אותנו להוציא כסף וגובה מכל אחד מהנוסעים 260 פזו, כביכול בשביל משרד Imigracion בגבול. מה שהיה שקר מוחלט כי אחרי זה חזרנו לסאן קריסטובל וביררנו במשרד Imigracion והם אמרו לנו שלא היה קיים תשלום כזה אז הלכנו למשרד טיירה מאייה איפה שקנינו את תכרטיס והם נבהלו לא ידעו מה לענות לנו. הם לא ציפו שנחזור. כשביקשנו לדבר עם המנהל הוא אמר שהוא לא לוקח אחריות ושאנחנו וכל הישראלים חוצפנים ולא מחונכים. התלוננו עליו במשטרת התיירות, אבל אמרו לנו שאי אפשר לעשות כלום אז הדבר היחיד שנשאר לעשות זה לכתוב על זה בלמטייל בשביל שתזהרו ולא תסעו איתם כי הם רמאים ושקרנים.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של בני סימן טוב
בני סימן טוב

”אוטובוס מסן כריסטובל לטולום “

קרא עוד

יש כמה ביום. לקחתי את של 16:00 אוטובוס OCC מחלקה ראשונה, 18 שעות נסיעה. הגעה לטולום ב- 9:00 בבוקר. האוטובוס הזה ממשיך גם לקנקון. הנסיעה עלתה 642 פזו. נכון שקר באוטובוס, אבל בסוג הזה אם סוגרים את הוילון אז הרוח לא מגיעה. אז זה סבבה (הערת אגב, מי שנסע באוטובוסי הקמה של ברזיל ארגנטינה אז הם לא רואים ממטר את אלו של מקסיקו. אז אל תצפו ליותר מידי, אבל עדיין עדיף מאגד (-: )

 הטיפ נכון לדצמבר 2009. שלכם בני סימן טוב. 

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על תחבורה ציבורית ומוניות בסן קריסטובל דה לאס קסאס

אין עדיין פוסטים על תחבורה ציבורית ומוניות בסן קריסטובל דה לאס קסאס.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות