טיסות בסן קריסטובל דה לאס קסאס

2 המלצות על טיסות בסן קריסטובל דה לאס קסאס

תמונת הפרופיל של shaharareli
shaharareli

”טיסה מסן כריסטובל לקנקון“

קרא עוד

לאחר שהגענו לסן כריסטובל מפלנקה, ואליה באוטובוס של 12 שעות בפלאייה דל כרמן, החלטנו שהפעם כדי לנסוע לאיסלה מוחרז לא ניקח אוטובוס של 19 שעות, כי נפסיד יום אלא ניקח טיסה. הטיסה השתלמה לנו מאוד- עלה לנו כ-3300 פסו לזוג (במקום 2,400 לזוג באוטובוס) והטיסה ארכה כשעה וחצי בלבד. ככל שתזמינו מוקדם יותר המחיר יהיה זול יותר. אנחנו הזמנו 3 ימים מראש. קחו בחשבון שהשדה תעופה נמצא בעיר Tuxla Gutierrez (טוסלה) שנמצאת כשעה נסיעה מסן כריסטובל ותצטרכו לסדר הסעה שתעלה בין 300 ל700 פסו לזוג. אנחנו דיברנו עם ההוסטל הישראלי של יגיל והבנו שיוצא שאטל לשדה, כך שעלה לנו 300 פסו לזוג המחיר היקר יותר הוא למונית.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של gold
gold

”סן קריסטובל דרכי הגעה “

קרא עוד

רוב האנשים מגיעים באוטובוס למקום – נסיעה של 16 שעות .מבדיקה שערכתי, התברר שיש אפשרות להגיע בטיסה לסן קריסטובל. מאחר ובדקתי כחודשיים מראש, מצאתי שאין הבדל מהותי במחיר בין כרטיס טיסה הלוך חזור לנסיעה באוטובוס של ADO זה מקצר את זמן הנסיעה ויותר נוח, ללא ספק. המחיר עולה ככל שמתקרבים לתאריך הטיסה ואז זה לא משתלם טיסה. המגבלה היחידה שזה תוחם לכם את השהות במקום.

לי עלה כרטיס טיסה הלוך חזור: 530 ש”ח. חברת התעופה: Vivaaerobus היחידה שמוכרת כרטיסי טיסה. נוחתים ב-Tuxtla Gutierrez. משם אנחנו לקחנו מונית ישירה לסן קריסטובל – בעלות של 600 פזו (היינו 3 אז זה התחלק) בחזור לקחנו הסעה דרך קאסה יגיל – עלה 150 פזו לאדם. הטיסה: שעה וחצי, מונית: נסיעה של שעה.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על טיסות בסן קריסטובל דה לאס קסאס

אין עדיין פוסטים על טיסות בסן קריסטובל דה לאס קסאס.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות