איי פיג'ן איילנדס
Pigeon Islands

4
(2)
איי פיג'ן איילנדס - למטייל (1) מתוף הטיפ של מגד
איי פיג'ן איילנדס מתוך הטיפ של מגד - למטייל (2) מתוך הטיפ של מגד
Credner Islands, Papua New Guinea

מה חושבים מטיילים על איי פיג'ן איילנדס

4
2 מדרגים
0
2
0
0
0

2 המלצות על איי פיג'ן איילנדס

תמונת הפרופיל של מגד
מגד

”האי "פיג'ן" שליד רבאול“

קרא עוד

דמיינו אי קטן עם ריף אלמוגים סביבו כשאתם (ומפעילי הסירה שלכם) היחידים עליו: העיירה קוקופו בפפואה היא המרכזית שבאי הגדול "ניו בריטן". למי שמתכנן להעביר ברבאול או בקוקופו מספר ימים, ישנה אפשרות להפליג לראות את האי הקטן "פיג'ן", או בעצם זוג איים, מרחק 15 דקות הפלגה מקוקופו, האי הגדול מיושב והקטן לא. 

מומלץ להפליג אל האי הקטן לכמה שעות בשביל שנירקול מאוד יפה ולפיקניק, לא לשכוח להביא בירה מקומית. השכרת סירה לכמה שעות נתונה למיקוח, אני שילמתי 200 קינה ליום שלם, אבל כנראה שיצאתי בהפסד ואפשר למצוא מחיר יותר טוב. הסירות עוזבות ממעגן הסירות שבקוקופו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של מגד
מגד

”איי "פיג'ן איילנד" ליד רבאול“

קרא עוד

במידה ומגיעים לרבאול וקוקופו שבניו בריטן ורוצים להעביר חצי יום, ניתן להפליג לכמה שעות לראות את האיים. מדובר בזוג איים מול חופי קוקופו, האחד גדול יותר ומיושב והשני קטן מאוד ואינו מיושב. סביב האי הקטן יש ריף אלמוגים שאפשר לשנרקל בו, מקום יפה להעביר שעה-שעתיים באי משלכם או להביא אוכל ושתייה לפיקניק.

הגעה- ממעגן הסירות של קוקופו לוקחים סירה אל האיים, שנמצאים מרחק של כרבע שעה הפלגה מקוקופו. המחיר להפלגה אל האי אינו קבוע משום שזה אינו “קו” רגיל להפלגה וצריך לשכור סירה במיוחד להפלגה הלוך וחזור. ניתן להתמקח על המחיר ולבדוק אם הוא כולל קניית דלק ולכמה זמן שוכרים את הסירה, אנחנו שילמנו 200 קינה בשביל יום שלם, בדיעבד כנראה יכולנו למצוא גם בפחות.

כדאי לנסות לשלם לסירה בגמר או סכום חלקי עד החזרה לחוף, משום שמפעילי הסירה עלולים לרצות לחזור יותר מוקדם ממה שתסכמו איתם (כמו שעשו לנו). כמו כן, להביא איתכם מסיכה, שנורקל, אוכל, מים ומחצלת כי האי ריק ואינו מיושב. לשקול אם לצאת או לא אם יש רוחות חזקות וגלים, כי ההפלגה בים מעיפה שפריצים.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על איי פיג'ן איילנדס

אין עדיין פוסטים על איי פיג'ן איילנדס.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות