ויזה ומעברי גבול במרוקו

ויזה ומעברי גבול במרוקו - למטייל (1) מתוף הטיפ של irisim_pi
ויזה ומעברי גבול במרוקו מתוך הטיפ של Akriche3191061 - למטייל (2) מתוך הטיפ של Akriche3191061
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

23 המלצות על ויזה ומעברי גבול במרוקו

תמונת הפרופיל של mzeron
mzeron

”כניסה למרוקו (מרקש) למטייל העצמאי“

קרא עוד

היינו בקשר עם משרד נסיעות פנחס טורס עם אלונה, העברנו לה כרטיסי טיסה וכסף ושבועיים לפני הטיסה קבלנו מכתב רשמי עם פניה למשטרת הגבולות במרוקו לתת לנו ויזה. לפני העליה למטוס לטיסה למרקש הראנו את המסמכים לדיילת של איזיגט. כשנחתנו במרקש הגענו לתור של החתמת הדרכונים בכניסה לתור פנינו לשוטרת ואמרנו שצריך ויזה מיוחדת כי אנחנו מישראל היא לקחה אותנו למשרד צדדי ששם ישב שוטר שקיבל אותנו בנעימות וחיוך ואחרי כ10 דקות חתם על הדרכונים, וזהו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של Akriche3191061
Akriche3191061

”הוצאת ויזה למרוקו“

קרא עוד

אחת ולתמיד צריך לדעת: ישראלים אינם מקבלים ויזה למרוקו מה שמקבלים זה אישור כדוגמת זה המופיע להלן ואת הויזה מקבלים בשדה בו נוחתים איש לא קבע בשבילי היכן אני נוחת ואני נחתתי במרוקו שם שילמתי בעד האגרה והבולים וחתימת הויזה על הדרכון מאותו רגע ואילך אושרה לי האפשרות לשהות במרוקו 14 ימים 14 ולא 15 כפי שכתב מישהו.תיאורטית אפשר לקבל הארכה, אני לא קיבלתי כי נתקלתי בפקיד לא ידידותי בלשון המעטה. הפרוצדורה היא אותה פרוצדורה ואפשר לבצע את התהליך באופן עצמאי כמו שאני עשיתי, נסעתי לפריז שזה המקום היחידי המוסמך לטפל בנושא הוצאת האישור - שוב, לא ויזה - מילאתי טופס ולא שילמתי מאומה וכעבור 8 ימים קיבלתי את המכתב המצ"ב ובחרתי חברת תעופה ספרדית Low Cost Vuelos Baratos לכיוון אחד ואת היציאה ממרוקו ביצעתי מהנמל שבצפון מרוקו נאדור, יכולתי באותה מידה לעזוב דרך מליליה וכל הסיפור בשביל להבהיר שהקושי היחידי זה למצוא את הדרך להגיע לקונסוליה המרוקאית או לחילופין לבקש את האישור הזה מאחת מסוכנויות הנסיעות בארץ עם הדגשה שלא רוצים שום דבר מלבד האישור.טיסה נמל מוצא, כל אחד יכול לבחור והאינטרנט מלא אפשרויות.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של דני דניאל
דני דניאל
4

”ויזה בטיסות לואו קוסט פרטים מעודכנים“

קרא עוד

לפני כחודש חזרנו ממרוקו. כל החוויות והסיפור דרך הוא טיפ בפני עצמו, אך עדכון חשוב לגבי הויזה והאישור לעלות על הטיסה. כדי להיכנס למרוקו ידוע שצריך ויזה, כדי לעלות על טיסה למרוקו צריך אישור ממשרד התיירות המרוקאי שאומר לחברת התעופה שהויזה מחכה לנו בשדה התעופה.

מישראל בטיסות סדירות עם קונקשן מסודר אין שום בעיה כל החברות מכירות את הנוהל הישראלי של קבלת הויזה במרוקו ולכן מקבלים את האישור הנל בקלות.

הלחץ הוא בטיסות לואו קוסט מאירופה בטיסות בבנייה עצמית, שמא החברות לא יקבלו את האישור מפחד שלא תהיה ויזה לנוסע ואז יצטרכו להחזירו על חשבונם.

לנו היה לחץ מאוד גדול ואף הכנו תכנית חלופית באיטליה אם לא יתנו לנו לעלות על הטיסה.

כשהגענו לשדה אף אחד לא ביקש את האישור ואף כששאלנו אמרו לנו שזה בסדר.

פגשנו עוד כמה ישראלים בטיסתנו.

תהנו.

מרוקו מתאימה בהחלט למטייל העצמאי. רכבים זולים. לינה יחסית זולה ואנשים מסבירי פנים.

לא לפחד לנסוע לבד.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של erantennis
erantennis

”חברת פנחס-טורס להוצאת ויזה למרוקו“

קרא עוד

שירות יעיל ואדיב. קיבלנו את הויזה במהירות, קיבלנו הנחיות מה לעשות כשמגיעים לשדה התעופה במרוקו, והכל תקתק מצוין. גם המחיר, לפי מה שהבנו, הכי נמוך בשוק (60 דולר לויזה, כאשר יש מקומות שלוקחים בסביבות 100 דולר) . דברו עם אלונה - 0545489300.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של amos1989
amos1989

”הארכת ויזה“

קרא עוד

הוצאת ויזת תייר ישראלית למרוקו, נכון לשנת 2016, תקפה ל-15 ימים מהרגע הכניסה למדינה. אם ברצונכם לטייל במרוקו באופן עצמאי לתקופה ארוכה יותר עם דרכון ישראלי, תצטרכו להאריך את הוויזה על ידי הגשת בקשה להארכה בתחנת משטרה באחת הערים במרוקו. מניסיוננו מומלץ לא להגיש את הבקשה במרקש, שם התייחסו אלינו בחשדנות רבה. באסאווירה לעומת זאת, פגשנו שוטרים רגועים ונחמדים בהרבה, ושם הארכנו את הוויזה. את הבקשה להארכה צריך להגיש כמספר ימים לפני תום הוויזה, וכן צריך להמציא סיבה כלשהיא אשר גורמת לכך שאתם צריכים להישאר במרוקו. לנו המליצו ללכת לרופא, להוציא אישור מחלה, ולכתוב בטופס של הגשת הבקשה שבעקבות המחלה אחד מאיתנו לא יכול לטוס בזמן הקרוב. אנחנו ביקשנו הארכה לעוד 15 יום. זה נשמע מסובך, אבל תמיד אפשר למצוא כאבי גב או בטן אי שם בתוך גופנו, ובפועל הרופא שהלכנו אליו הבין את הקטע מהר מאוד ושאל אותנו מה אנחנו רוצים שהוא יכתוב:)
 הביקור בתחנת המשטרה יכול להיות מייגע, אבל הוא הכרחי. מרגע הגשת הבקשה לוקח בערך 10 ימים עד לקבלת התשובה, והחיסרון פה הוא שצריך לבוא לאסוף את הוויזה מתחנת המשטרה בה הגשתם את הבקשה. אנחנו פשוט לקחנו את הקבלה מהמשטרה בה כתוב שאנחנו בתהליך בקשה להארכה, והמשכנו לטייל מבלי לחכות לתשובה. ביציאה מהמדינה עיכבו אותנו במשך רבע שעה בערך (מה שגרם לנו לפספס את המעבורת לספרד) , ונתנו לנו לעבור. אנחנו עד היום לא יודעים אם הבקשה אושרה או לא אבל כנראה שזה לא ממש משנה. זהו אמנם תהליך קצת מבאס, אבל שווה לגמרי את הטיול במרוקו המדהימה!

חשוב לציין ששמענו גם על אנשים שהאריכו ויזה באותה דרך רק בלי ללכת לרופא, זוהי רק המלצה על שיטה שעבדה בשבילנו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של irisim_pi
irisim_pi

”הארכת ויזה במרוקו - ניסיון מהחיים“

קרא עוד
 • ישראלים מקבלים ויזה למרוקו למשך 15 יום. במידה ותרצו להישאר יותר, יהיה עליכם להגיע לתחנת משטרה בעיר גדולה כיומיים לפני תפוגת הויזה שתקבלו. שם תתבקשו למלא טפסים ולהביא צילומי פספורט במספר העתקים ומספר תמונות פספורט של כל אחד. לאחר מכן יקח יום-יומיים עד שתקבלו את הארכת הויזה.
 •  

כך אנחנו עשינו את זה:

 • אנחנו עשינו את הארכת הויזה בעיר אוורזעזעת. ניגשנו לתחנת המשטרה בעיר, ביחד עם הנהג שלנו, כי זה עוזר שיש מישהו שדובר את השפה.
 • לאחר שבדקו, ביררו ושאלו אותנו מספר שאלות, נתנו לנו למלא טפסים ורודים, 3 העתקים לכל אחד. הטפסים עצמם בצרפתית וערבית מרוקאית. התשובות שלנו היו באנגלית.
 • ביקשו בנוסף צילומים של אשרת הויזה בפספורט ואת הדף הראשי עם הפרטים האישיים מהפספורט.
 • 4 תמונות פספורט של כל אחד.
 • את כל הצילומים והעתקים הנדרשים עשינו בחנות “פוטו”… גם הצטלמנו, גם צילמו לנו את הניירת… לא עלה הרבה.
 • חזרנו עם כל הטופסיאדה לפקיד במשטרה.
 • נאמר לנו לבוא למחרת.
 • לחצנו קצת ואמרו לנו לבוא בחמש אחרי הצהריים.
 •  

קחו בחשבון שהכל לוקח זמן, כל העניין יכול לגזול לכם יום מהטיול שלכם! הם מאוד בירוקרטיים ולא כל-כך טכנולוגיים. תמיד עוזר להתעקש קצת לזרז אותם. להגיע לפניי הזמן, לדבר, לבקש שיזרזו את התהליך. כל זה כמובן יש לעשות בצורה מאוד מכבדת, לתת להם הרגשה טובה. זה עובד. בשדה התעופה, ביציאה, יבקשו מכם את הארכת הויזה. תכינו את זה בהישג יד.

בהחלט לא מומלץ להשאר במדינה ללא אישורים בתוקף! והמלצתי היא ממש לא לקחת את הצ'אנס.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של yaar1
yaar1

”בדיקת ויזה למרוקו בנתב"ג“

קרא עוד

על הטסים למרוקו לזכור שבדלפקי הצ'ק-אין של כל חברות התעופה בנתב”ג ייבדקו עובדי רשות שדות התעופה שאכן ברשותכם ויזה למרוקו.

גם הטסים בטיול מאורגן לא יוכלו לבצע צ'ק-אין טרם העבירה חברת הנסיעות את הוויזה הקבוצתית הכוללת את פרטי כלל חברי הקבוצה. כדי להמנע מעוגמת נפש כדאי לכם לוודא שלא נפלה טעות הקלדה של שמכם ומספר הפספורט שלכם ברשימת הוויזה הקבוצתית.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של yoavmat
yoavmat

”אורך הויזה לישראלים כבר לא גמיש יותר“

קרא עוד

ישראלים מקבלים ויזה ל-15 יום למרוקו, אולם סיפורים של מטיילים מהשנים האחרונות כאן באתר הראו כי לא עושים כלום למטיילים שיוצאים למרוקו גם אחרי חודש. מסתבר שהשנה המדיניות השתנתה, יציאה ממרוקו לאחר 15 יום עלולה להסתיים בכלא המרוקאי. קשה מאוד גם לקבל הארכה, וצריך בשבילה סיבה טובה כמו מחלה או ביקור קרובי משפחה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של rahamin
rahamin

”ויזה למרוקו“

קרא עוד

הזמנו (חברה שלי ואני) “מכתב הזמנה” ב-Royal Maroc Tours, וקיבלנו את הויזה בכניסה למרוקו, בלי שום בעיה, תוך חצי שעה. ליתר ביטחון “שכחתי” 10 יורו באחד משני הדרכונים שלנו. אין לי מושג אם זה הכרחי.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של yoavmat
yoavmat

”ויזה למרוקו בחו"ל - זול ונוח “

קרא עוד

הויזה שמוציאים בארץ למרוקו בסוכנויות הנסיעות בישראל יקרה מאוד (יכולה לעבור בקלות את המאה דולר), וכמו כן, היא אינה ויזה, כי אם אישור תיאורטי שלא ניתן לעלות איתו על חלק מהטיסות, תקף רק לכניסה מקזבלנקה ויכול לגרום לכם להתעכב בשדה שעות, בזמן שהנציג של הסוכנות מוציא לכם ויזה אמיתית.

עדיף וקל הרבה יותר להוציא ויזה בחו”ל. זה אפשרי בקונסוליה המרוקאית (שימו לב, לא בשגרירות, בקונסוליה) בפריז. צריך לבוא עם שתי תמונות פספורט, דרכון, צילום של הדרכון, והטופס שניתן להוריד באתר הקונסוליה (או למלא בקונסוליה עצמה). יש לעשות את הויזה רק לאחר שיש כבר כרטיס טיסה והזמנה למלון כלשהו ללילה הראשון. התהליך לוקח מספר ימים, ובסופו יש לכם ויזה על דף מצורף לדרכון.

כשתגיעו למרוקו תצטרכו לשלם 21 אירו בכניסה בסך הכל, וזהו, התהליך הסתיים. אין צורך להיות נוכחים באופן אישי בתהליך בפריז, כך שגם קרובים שנמצאים בצרפת יכולים לעזור, ואם לא, לדעתי אם יש לכם שבוע בפריז, תעשו את התהליך שם, תחסכו את הכסף, את הסכנה שלא תעלו לטיסה, ואת העיכובים בכניסה למדינה.

מומלץ בכל זאת לצלצל לקונסוליה לפני שמתחילים את התהליך, כדי לוודא שדברים לא השתנו.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על ויזה ומעברי גבול במרוקו

אין עדיין פוסטים על ויזה ומעברי גבול במרוקו.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות