חדרי האירוח של טוני וטטיאנה ”לינה בנגריל“

את המקום מצאתי לגמרי במקרה, דרך בלוג טיולים. חשבתי שכלום לא יוכל להביס את המחירים של “מרכז היוגה” בנגריל (שנמצא סמוך לחוף והוא מאוד זול), וגם חשבתי שאני מגיעה לא-בעונה (ספטמבר-אוקטובר), ואז לא צפויה להיות בעיית לינה ואוכל למצוא מקום בקלות. אז גם באוף-סיזן המקומות נתפסים מהר בנגריל, ובדיעבד המקום שמצאתי היה מסביר פנים, נהדר, חדר פרטי עם מקלחת בהרגשה ביתית במחיר הכי נמוך שמצאתי באיזור.

החסרונות במיקום: כל המסיבות נמצאות על החוף, ואתה לא יודע במי לבטוח. בשעות הערב אין הרבה תחבורה ואתה צריך להכיר מישהו (מצד שני, טוני, בעל המקום, לפעמים יכול לארגן דברים. ככה זה מתנהל בג'מייקה, אנשים שמכירים אנשים). בנוסף, התברר שבנגריל לפעמים יש הפסקות מים. זו לחלוטין לא אשמת המקום. בסופרמרקט ליד מוכרים מי שתיה.

היתרונות במיקום: אפשר לראות לא רק את קו החוף, שהוא *הכי* תיירותי. בתכל'ס ככל שעולים לכיוון ההר יש עיר שלמה (נגריל...), שהתיירים לא באמת מגיעים אליה. המיקום אותנטי, שקט, עם חדר פרטי ותחבורה זולה, תדירה ונגישה אליו (פרט ללילה..). טוני הוא מארח נפלא וחשוב לו שהחוויה של האורחים שלו במקום תהיה נהדרת. מכיוון שקשה להגיע לנקודות עניין בג'מייקה (כי כולם תלויים במקומיים והמקומיים רק רוצים כסף), הנקודה הזו התגלתה כבעלת ערך במיוחד: תיירים מגיעים רק למלונות הכל-כלול, כי אין “מודיעין לתיירים”. המלונות מספקים להם את כל האטרקציות. אז גם טוני מכיר נהג, מכיר מסיבות, וכו'. הוא ארגן לנו טיול יום, המליץ על מסיבות, והיה חביב ושירותי מאוד. החוויה מקומית יותר.

לכל המידע על נגריל ג'מייקה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות