מידע חיוני נוסף באיי סיישל ”העדפות בתכנון הטיול באיי סיישל“

עשרה ימים מושלמים מירח הדבש שלנו בילינו באיי סיישל. אם לפני הטיול, חשבנו שעשרה ימים זה המון זמן להתפנק בחופים היפים של סיישל, אז טעינו. עשרה ימים מספיקים כדי לחוות מעט מאוד ממה שיש למקום הקסום הזה להציע. אנו ממליצים לבוא לפחות לעשרה ימים, רצוי אפילו שבועיים!

הרשימה לחופים שהם “חובה” בסיישל כל כך ארוכה, שקשה לראות את הכל ולהספיק גם ליהנות ממנו, לכן אתם בקלות יכולים למצוא את עצמכם מסמנים V, יותר מאשר נהנים בחוף. בנוסף לכך, יש גם הרבה מעבר לחופים יפים לראות. מכיוון שהחופשה מצטיירת ברובה כ”בטן גב”, הערכת הזמנים עלולה להטעות.

מה שלא תמיד לוקחים בחשבון זה שהרבה מהחופים הכי יפים (בעיקר בלה דיג), לא יושבים על בית המלון ולא ניתן להגיע אליהם בהרבה מהמקרים ברכב/אופניים. בשביל להגיע לחופים היפים והבתוליים בלה דיג עושים מסלולי הליכה (ניתן לבחור בין קצרים ולא מעיקים שיכולים לקחת רבע שעה או לחילופין קשים שניתן לעשות בליווי מדריך בלבד). מכיוון שלרובנו זמן ותקציב מוגבלים, היינו ממליצים קודם כל למצות את לה-דיג (5 ימים). אם רוצים בטן גב בחופים בתוליים מהסרטים, זה בהחלט המקום בשבילכם. החופים שהכי אהבנו בלה דיג , שגם מובילים עם קצת הליכה אחד לשני הם: Grand Anse, Petit Anse, Anse Coco.

שימו לב: שני החופים הראשונים ברשימה הם לדעתנו מספר אחד, אך יכולים להיות סוערים. אם תמשיכו ל-Anse Coco, תמצאו לגונה קטנה מוקפת בסלעים שמאפשרת טבילה ללא דאגות.

יש בלה דיג גם את Anse Source D'argent – אפשר להגיע באופניים ישירות (זהו החוף המפורסם ביותר בסיישל). אם הספקתם את החופים המומלצים בלה דיג, מומלץ כמה שיותר לראות חופים יפים באיים השכנים. בפרלין, חוף נהדר הוא Anse Lazio, אליו ניתן להגיע עם רכב (עדיין, לה דיג טוב יותר).

לכל המידע על איי סיישל
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות