המדריך רוני סאס ”רוני המדריך - ביקורת אמיתית וכנה“

תמונת הפרופיל של elgavi
elgavi
3

טיילנו עם רוני בסכר ההובר ובגרנד קניון, כמה דברים
ראשית, לקרוא לרוני מדריך זה קצת חוטא לאמת, רוני הוא 85% נהג מונית ו15% מדריך
רוני לקח אותנו לסכר עלינו לבד לגשר ראינו את הסכר מלמעלה לבד והצטלמנו, לאחר מכן נסענו ברכב לעוד נקודת תצפית, במהלך השהות ברכב כן מקבלים הסברים, לא משהו יוצא דופן שלא קוראים בפסקה הראשונה שמוציאים בגוגל. לא הוקסמתי מהסברים של מדריך מצויין.

נסענו לגראנד קניון, לשם זו ממש הייתה פשוט הסעה, רוני הביא אותנו לנקודה שממנה נכנסים למרכז המבקרים שם נפרדנו ממנו לשעתיים שלוש וחזרנו לאותה נקודה, גם כאן רוני לא היה על תקן מדריך, אלא בעיקר על תקן נהג מונית.

רוני ברובו אדם מסביר פנים, היו פעמיים שקצת נתקלנו במבט קצת יותר קשוח או פחות נחמד וגם כמה עקיצות על זה שלוקח לנו עוד כמה דקות בכל מקום (בכל זאת 6 אנשים) אבל בסך הכל אדם מסביר פנים. ממש אבל ממש לא יוצא מגידרו בנחמדות כפי שנכתב כאן בחוות דעת רבות שלא ברורה לי אמינותן.

אז על נסיעה לסכר ההובר ולגראנד קניון שילמנו 600 דולר ל6 אנשים, להגיד לכם יקר או זול זה כבר לפי החלופות שיש לכם. הייתי משכיר רכב ליום אחד במחיר מצחיק לעומת זה ונוסע בעצמי. הייתי נהנה יותר.

שורה תחתונה, הייתי שוכר רכב ליום אחד זו ההמלצה שלי אליכם. אם אתם לא יכולים לנהוג, הייתי רואה אם קיימת חלופה מקומית וקיימת. אם לא, אני לא פוסל את רוני פשוט חשוב שתדעו מה אתם מקבלים. לי הפריעו החוות דעת כאן שחוטאות לאמת.

לכל המידע על לאס וגאס נבדה ארצות הברית (ארה"ב)