נאסר מוטלו ”נהג מומלץ מאוד!“

חזרנו מטיול של 16 ימים באוגנדה, אליו יצאנו כמשפחה של זוג + שני ילדים בוגרים. לפני הטיול ההורים פנו למדריך הטיולים גילי חסקין שהמליץ לנו על נהג בשם נאסר. בסוף הטיול יכולנו להסכים פה אחד כי ההמלצה שלו עלתה על כל הציפיות שלנו. נאסר התגלה כנהג אמין וזהיר, מדריך מנוסה, אדם סבלני ואכפתי, ואף הפך לבן משפחה. נאסר התגלה כנהג מצוין, שקול וזהיר שנתן לנו תחושת ביטחון מלאה על הכביש. מהר מאוד הבנו שהוא מדריך טיולים לא פחות משהוא נהג, אשר מכיר את כל מקומות התיירות, השמורות וכמובן האנשים. לא פעם נתן לנו טיפים מעולים, שדרג לנו את הסירה בספארי מים, חיבר אותנו למדריכים הטובים, ודאג לארוחות צמחוניות לפני ששמנו לב שאין לנו מה לאכול.

בשמורת מורצ'יסון פתחנו את הגג הנפתח של האוטו, כך שהייתה לנו נקודת תצפית נהדרת. נאסר הכיר את השמורה כמו את כף ידו. הוא ידע להתעדכן דרך הנהגים האחרים היכן האריות ואיתר בעצמו זוג נמרים. גולת הכותרת הייתה כאשר עדר פילים החל לרדוף אחרינו בניסיון להגן על הצאצאים החדשים. בדיעבד מסתבר שנאסר הכיר את העדר מלפני ופעל כך שזה מה שיקרה.

באחד מימי הטיול חגגנו יום-הולדת לאחי, ביקשנו שתחכה לנו עוגת יום-הולדת בערב. כמובן שלא היה אפילו צורך להזכיר זאת לנאסר, ששמר על חשאיות מוחלטת לכל אורך מבצע העוגה. ביום אחר, קמתי עם גרון כואב, ובסוף היום כבר חיכה לי קנקן של תה ג'ינג'ר לימון ודבש.

ללא ספק נאסר הוא האחראי העיקרי לכך שהטיול שלנו היה כה מוצלח. אנחנו ממליצים עליו בחום לכל מי שמעוניין להגיע לאוגנדה, ובטוחים שהוא יעניק לכם שירות מכל הלב!

*טיפ נוסף - במהלך הטיול גילינו שנאסר גם מארגן טיולים. הפגנת הידע והבקיאות שלו לא נופלים מכל מארגן טיולים אחר, ולבטח הדיל משתלם הרבה יותר. שווה בדיקה!

לכל המידע על אוגנדה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות