חברת לנדס אין לאב ”מקום קסום לאוהבי כלבים וחתולים“

אחרי טיסה ממושכת לקוסטה ריקה נסענו כשעה וחצי ללנד אין לאב. הגענו ישר לארוחת ערב שמורכבת מאוכל צמחוני. היה מאוד טעים ומגוון. מרוב עייפות לא שמנו לב לכלום. בבוקר הסתבר שהגענו למקום מדהים ביופיו בלב שמורת טבע מוקפת ג'ונגל והרבה ירוק. אבל המקום עצמו די מיושן. החדרים מעופשים. הסדינים והשמיכות לא עשו חשק לישון במיטה. (ריזורט מיושן נוסח תאילנד.) ארוחת הבוקר הייתה שוב על טהרת הצמחוני מגוונת וטובה. הצוות הישראלי אירגן לנו קנופי שזה אומגות על צמרות העצים. חוויה נהדרת ומעצימה וגם רכיבה על סוסים.

כיוון שהמסלול שלנו היה מסלול כוכב חזרנו כל יום ללנד אין לאב. בסופו של דבר זה ממש מעייף כל הנסיעות הארוכות. שהינו שם שישה לילות וזה כבר העיק. האוכל כבר שעמם מה שכבר לא היה מזנון חופשי אלא לבחור מנות מהתפריט. נסענו עד קוסטה ריקה להגיע לשכונה סגורה של ישראלים. לא עשה לי את זה. אבל מכיוון שאני חובבת כלבים חשבתי על עשייה המבורכת של הקבוצה להצלת הכלבים (300 כלבים ועוד 300 חתולים בערך) אפילו התנדבתי לקחת כלבים לסיבוב.

בדיעבד. אסף אירגן לנו טיול נהדר עם מדריך מקומי נהדר בשם ויקטור, אבל היה מיותר להישאר במקום מעבר ליומיים שלושה. לא יזיק לשדרג קצת את החדרים. האוכל טעים אבל אחרי כמה ימים כבר אי אפשר לאכול יותר. עדיף מזנון מאשר מנות מהתפריט.

לכל המידע על קוסטה ריקה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי
החל מ- 57 $ ללילה
הזמינו חדר עכשיו

תגובות ושאלות