המחזמר מלך האריות ”מלך האריות - מופע מדהים באופן שקשה לתאר, וטיפ להשגת כרטיסים“

הייתי במחזמר בברודוויי באפריל 2017.

המופע הוא מדהים ומהנה באופן שקשה לתאר. אמרו לי שזה משהו מיוחד ומקסים, אבל לא האמנתי עד כמה מדובר במופע יפהפה, שהותיר אותי פעור פה.

הוא צבעוני מלא שירים, ריקודים ועם המון הברקות מבחינת התלבושות והבימוי. (תחשבו כמה זה קשה להעלות על במה מופע שכל משתתפיו הם 'חיות' - ותבינו כמה רעיונות מדהימים יש באופן המשחק והתלבושות) . אני ממליץ עליו בייחוד בגלל שרוב השירים מוכרים, וגם העלילה מוכרת כמעט לכל אחד, כך שעניין האנגלית איננו מפריע ואתה מבין הכל.

לגבי הכרטיסים, אספר את מה שהיה אצלי:

הייתי לבד בניו יורק, וביום הראשון לטיול הגעתי לאזור כיכר טיימס בסביבות 18:00. שאלתי את האנשים סביב דוכן Tkt אם יש כרטיסים, והם הסבירו לי שלמופע הזה אף פעם אין כרטיסים אצלם, והמליצו שפשוט אגש לתיאטרון עצמו ואבדוק. הגעתי לשם לקראת 18:30 כאשר אני יודע שהמופע מתחיל בשעה 19:00 וראיתי תורים ענקיים בכניסה. כמעט אמרתי לעצמי שאין טעם עם תור כזה, אלא שאז בדיוק האנשים התחילו להיכנס, וראיתי שבעצם הם לא הולכים לקופות אלא לאולם עצמו, כלומר מדובר בכאלה שיש להם כבר כרטיסים.

'זרמתי' איתם פנימה לכיוון האולם, ושאלתי סדרן האם במקרה יש עוד כרטיסים, והוא אמר לי - אני חושב שכן, תיגש לקופה. להפתעתי ולשמחתי, היו בקופה עוד כמה כרטיסים אחרונים ביציע, מפוזרים בכמה מקומות (אולי היו כמה מהם אפילו לזוג, אני לא בטוח) והוא אמר - אני מוכר אותם כעת ב-99 דולר, במקום 170 במחיר הרגיל. כמובן שמיד קניתי ואחרי 5 דקות כבר הייתי בתוך האולם. מסקנה - תנסו לבדוק לקראת ההצגה עצמה, ואם מדובר בתקופה לא עמוסה מדיי, יכול להיות שיהיו עבורכם כרטיסים. כאמור - זה מופע באמת באמת מהמם!

לכל המידע על ניו יורק סיטי ניו יורק ארצות הברית (ארה"ב)
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות