פיירמאונט וורלד טראוול ”אינגריד ואסא-שם המשחק מקצועיות ,ליווי צמוד ,שירות מעולה !“

תמונת הפרופיל של hanna3
hanna3

חזרנו לפני שבוע מטיול בן 24 ימים מדרום אפריקה, זימבבואה וסאפרי בבוטצואנה.

לאחר שהחלטנו על היעד התלבטנו כיצד לקדם טיול בדרום אפריקה? על פניו נראה טיול מעט מורכב, חששנו לצאת לטיול עצמאי.

קראנו המלצות חמות על סוכנות הנסיעות "פיירמונט וורלד" ועל הסוכנים אינגריד ואסא, ישראלים שגרים בדרום אפריקה והתקשורת בשפה העברית הקלה מאוד.

מהרגע הראשון שנוצר הקשר הרגשנו בידיים טובות ומקצעיות.הגדרנו מסגרת תקציב, יעדים אותם נרצה לבקר. אינגריד ואסא ליוו את מהלך התכנון ולאחר מכן במהלך הטיול, תוך מתן עצות מיקצעיות מתוך הידע הרב שצברו במהלך השנים מתוך התנסות אישית, הכל תוכנן בקפידה הזמנת טיסות חוץ ופנים, מלונות מובחרים, מדריכים מקצועיים ברמה מעולה, הזמנת סיורים ואפילו הזמנת מקום במסעדות. לאורך הטיול שמרנו על קשר שוטף ללא התחשבות ביום ובשעה מיד נענו לכל צורך, מוכנים לעשות הכל על מנת שהטיול יהיה מושלם! הליווי הצמוד, יחס אישי, מענה לכל בקשה או שינוי שבחרנו לשנות במהלך הטיול, בהחלט הפכו את הטיול להצלחה והנאה רצופה פשוט מדהים!

שלושה וחצי שבועות של שיכרון חושים, טבע, נופים, אטרקציות מיוחדות, חוויה מטורפת של שמורות וחיות, תרבות מיוחדת החוויה המיוחדת התאפשרה הרבה בזכותם של אינגריד ואסא, אנשים מדהימים בעלי אישיות כובשת והחלט נכנסו ללב, הרבה מעבר לסוכני נסיעות, זה לא מובן מאליו הם הגיעו לפגוש אותנו ביהונסבורג פעמיים, הטיול היה מתוקתק ומעיד על רמת שירות גבוהה!

לאור הטיול המוצלח אנחנו שמחים לשתף מטיילים אחרים בחוויה הטובה וממליצים בחום!

לכל המידע על יוהנסבורג דרום אפריקה
שמור לעצמי