מסלול בן שבוע-שבועיים במרוקו ”8 ימים במרוקו בסוף דצמבר- טיול עצמאי“

תמונת הפרופיל של maria25
maria25
3

נחיתה ויומיים במרקש, יום 3- נסיעה לדדיס ולינה שם, נופים מהממיםבדרך. יום 4- נסיעה למרגוזה ורכיבה על גמלים למאהל בסהרה (משהו כמושעתיים- מספיק לגמרי) . המאהל אומנם תיירותי ו5 כוכבים, אבל ממש כייפיוחוויתי. יום 5- נסיעה לפס, הגעה אחכ. יום 6- פס. יום 7- שפשוואן,הגענו בערך ב12:30 והיה לנו את אחהצ- בהחלט הספיק. יום 8- רבט, שובהגעה בערך ב13:00. וגם הספיק האחר הצהריים והערב בעיר. יום 9- נסיעהבבוקר לשדה תעופה בקזבלנקה והמראה משם.

ויזות- אנחנו גרים בהולנד וסידרנו בשגרירות פה.

לקחנו נהג (חוץ מהימים במרקש) ובדיעבד זה היה הכי חכם, כי העלותהשולית היא משנית וזה חסך המון זמן. הוא עצר לנו בכל המקומות השווים,לא העיק בהסברים, וכן הסביר אם שאלנו. נהנינו מהדרך, הגענו לא עייפיםוהיה לנו אנרגיה למצות ימים מלאים בכל מקום.

את הנהג סגרתי דרך חוסיין שיש לו חברה עם כמה רכבים ונהגים, הוא גםעזר לבנות את המסלול, וגם סגר את הטור לסהרה עם הלינה שם. לדעתי המחירהיה מאוד הוגן (גם בהתייחס לאחרים) ובאמת שקיבלנו שירות מעל ומעבר. אתהסגירות עשיתי איתו בווטס אפ: 212668045140+

ריאדים (גסטהאוסים בחלק של העיר העתיקה) הזמנתי דרך בוקינג והיו דיבהתאם לציפיות. פעמיים הופתעתי שהשירותים והמקלחת היו מחוץ לחדר (פעםאחת פרטי ופעם אחת משותף) - למי שזה חשוב, צריך לבדוק כשמזמינים שרשוםשירותים בתוך החדר.

טיפ חשוב: מי שנוחת במרקש וישן במדינה, עדיף להזמין נהג דרך הריאדולא לנסות למצוא עצמאית בתוך המבוך, זה כמעט בלתי אפשרי. בפז יש אנשיםעם עגלות שיקחו אתכם לריאד שלכם מהכיכרות/ שערים המרכזיים.

מרוקו מהממת, שילוב מנצח של שווקים, נופים, תרבות, אנשים מקסימים!מאוד מתוירת כולל המון משפחות עם ילדים בכל הגילאים.

לכל המידע על מרוקו
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי