מסלול עד שבוע באמזונס ”טיול של ששה ימים במנאוס ובאמזונס“

למי שמטייל באופן עצמאי בברזיל, מומלץ לבקר גם באמזונס הברזילאי. אני ממליץ להקדיש לכך לפחות שישה ימים, מתוכם יומיים לעיר מנאוס, שבה נחוש את האותנטיות, כאילו הזמן עמד מלכת. במנאוס מומלץ לקחת שני ימי טיול מאורגנים עם מדריך. ביום הראשון נראה את העיר מנאוס, התיאטרון, הכיכר המרכזית, שוק הדגים, שוק התבלינים, שוק המזכרות, הגן הזואולוגי סיגס עם חיות מהאמזונס, ארוחה במסעדת דגים טיפוסית ומרכז הטבע.

ביום השני, נסייר עם סירה בנהר האמזונס האדיר, נראה את תופעת הטבע המדהימה של מפגש הנהרות של ריו נגרו השחור ונהר סולימונס הלבן. בסיור זה גם נבקר בכפר אינדיאנים ונראה מופע פולקלור שלהם, נעלה על פלטפורמה צפה עם חנויות של עבודות יד של המקומיים, נאכל במסעדה צפה על הנהר, נשחה עם דולפינים ורודים של הנהר ונצטלם עם מגוון חיות מהאמזונס.

על מנת לבקר בג׳ונגל ויובלי האמזונס, נלון באחד מאתרי הלודג׳ המצויים באמזונס. בברזיל אתרים אלה שוכנים בדרך כלל ביובלי נהר בהם יש מים שחורים, אשר שונים בתכונותיהם ממים לבנים, כך שכמעט ואין בהם יתושים ומחלות, אך גם שוכנים בהם פחות בעלי חיים. באזור זה חווים את הגודל, היופי והעוצמה של האמזונס וצמחיית הג׳ונגל שמסביב וגם בטוחים יותר בפני מלריה וסכנות הג׳ונגל. אם תרצו לודג' מפואר, ניתן לבחור באתר Ariau, השוכן על שפת הריו נגרו. אם תרצו מקום יותר אותנטי אך עדיין נוח, ניתן לבחור באתר Juma Lodge, אשר שוכן בעומק הג׳ונגל, עם מעט יותר חיות, מדהים ביופיו ובנוי על צמרות העצים, כשלמטה שוחים תנינים ולמעלה מסתובבים קופים וציפורים. הלודג׳ים מספקים חבילה מושלמת עם העברות, סיורים מודרכים ופנסיון מלא. ניתן לבחור חבילות באורכים שונים מבחינת מספר ימים. חבילה של שלושה לילות וארבעה ימים תתאים לרובכם.

לכל המידע על נהר האמזונס ברזיל
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות

הזמנת חופשה לנהר האמזונס

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם