מסלול עד שבוע בבוניטו ”טיולים באזור בוניטו המקסימה“

בוניטו היא עיירה חמודה ששוכנת באזור מקסים עם גבעות, שדות ועדרי בקר אינסופיים מסביב.

  • מסביב לעיר נמצאים אתרי נהרות, מפלים ומערות וכולם שייכים לחוות פרטיות. הביקור במקומות אלו דורש ליווי מדריך, מוגבל בכמות המבקרים ליום ודורש הרשמה מוקדמת. האתרים ברובם נמצאים מחוץ לעיר ואין שירותי תחבורה ציבורית אליהם ולכן השילוב של מחירי הכניסה ומחירי ההסעה (מונית או ואן של תיירים) הופך להוצאה יקרה.
  • בוניטו מפורסמת בזכות נהרותיה הצלולים, בהם ניתן לשנרקל ולראות עשרות מינים של דגים צבעוניים. אתר הצלילה הנחשב ביותר נקרא Rio da Prata. אתר נוסף הוא Aquario Natural (בו ביקרנו), וכן יש את אתר Rio Sucuri. העלות לשעתיים-שלוש של שנירקול, הייתה כ-150-170 ריאל לכל אתר כזה. חלק מהסיורים כוללים ארוחת צהריים במקום. Rio da Prata הוא האתר המבוקש ביותר ולא הצלחנו להירשם אליו לצערנו. מההתרשמות שלנו ומשיחה עם חברים שהיו ב Rio da Prata ,נראה שעבור מי מאיתנו ששנירקל במפרץ אילת, החוויה לא תהיה כזו מדהימה כפי שתוארה לנו, אבל עדיין ייחודית ונחמדה.
  • אתר ידוע נוסף הוא Gruta Azul – מערת נטיפים עמוקה, אשר בתחתיתה יש בריכה טבעית וצלולה בגוון כחול.
  • בנוסף, מאוד ממליצים ללכת לאתר Rio de Peixe יום שלם של בילוי בנהרות, מפלונים ובריכות טבעיות, הליכה בין העצים, המון טבילות וקפיצות מאומגה, וכן ארוחת צהריים נהדרת. למי שרוצה יום כיף זה מומלץ מאוד! עלה כ-150 ריאל, לא כולל המונית לשם.
  •  

 מלבד אלו יש עוד המון אתרים. להוסטל/מלון שלכם יהיה מידע על הכל, ודרכו תזמינו את הואוצ'רים לאתרים השונים ולהסעה אליהם. כדאי להזמין כמה שיותר מוקדם! מספר המקומות מוגבל בכל מקום.

לכל המידע על בוניטו ברזיל
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות