חברת אמזון גרין טור ”חברת אמזון גרין טורס מומלצת ביותר גם למשפחות“

עשינו טיול משפחתי לברזיל, הורים, בן 13 ובת 17. לאחר בדיקה בחרנו בAmazon Green Tours והיה מעולה. צוות מקצועי, אותנטי, ארגנו חוויה בטוחה מאוד עמוק בתוך בג''ונגל. יש להם לודג'' שמנוהל ע''י צוות מקומי גדול, ביקתות קטנות מוגנות לחלוטין מחרקים, אוכל מצוין, ובעיקר אווירת ג''ונגל ייחודית מאוד. הטיול בג''ונגל מתנהל בסירות מהם צופים על ציפורים, קופים, תנינים קטנים, ובהליכה עמוק בג''ונגל יחד עם מדריך צמוד ומנוסה מאוד, שמסביר כל הזמן על עצים, צמחי מרפא, חרקים, חיות, טכניקות אמאזוניות להכנת כלים ותכשיטים, והרבה חוכמת ג''ונגל. האווירה לכל אורך הטיול היא של שקט ורוגע, צלילי הג''ונגל הם בלתי נשכחים, פוגשים חיות כמו העצלן שהיא החיה החמודה ביותר בתבל, ולומדים להעריך את חוכמת אנשי האמאזון.

אני ממליץ מאוד, החברה הזו אחראית מאוד, מתאים בהחלט גם לילדים, וגם למי שפוחד מחרקים, כי הקצב והאווירה עוזרים מאוד לפחדים להעלם.

מבחינת יתושים, לא היה נורא בכלל, נמרחנו בתכשיר Deet 20 Slow Release שקנינו מראש בארהב, ולא היתה בעיה כלל של עקיצות.אני מניח שכל תכשיר עם Deet יעבוד. דרך אגב ההבדל בין Deet 20 ל100 זה רק משך ההשפעה, אז אם מורחים כמה פעמים ביום אפשר גם אחוז נמוך.

ממליץ מאוד.

לכל המידע על מנאוס ברזיל
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות