קבנס קיימן ”Cabanas y Comedor Caiman - מומלץ ביותר“

תמונת הפרופיל של גדליהו מהגרעין
גדליהו מהגרעין

בנוסף למה שכתבתי ב-2012. ב-2015 ביקרנו כל המשפחה במקום. השתמשנו בשירותי המסעדה שלהם - הם מאוד מוכנים להתאים את עצמם לאורח, אם כי האוכל בסיסי ( כמו בשתי המסעדות האחרות בישוב). יש להם גם שני חדרים ( ויש רק עוד מקום לינה אחד בישוב).

אנחנו השתמשנו בשירותי התיירות של ארמנדו ואיילין. ארמנדו הוא כמו “קרוקודייל דנדי” המקומי, ויעשה כל מה שהוא יכול למצוא עבורכם את מקסימום החיות, להתקרב אליהן ולהסביר. הוא לא איש של הרבה מילים, אבל אדם חם ומקסים. איילין היא הדוברת בבית ומקסימה בעצמה.

לקחנו סיור לילה וסיור יום, ראינו כמות אדירה של חיות – שלושה סוגי קופים, טוקנים, עצלן, תנינים, צבי מים ממספר סוגים, צפרדעים רעילות, ציפורים ועוד ועוד. המחירים מאוד הוגנים, שכן זה מקום כ”כ מרוחק וקשה להגעה, ככה שיש בהחלט מצב שתמצאו את עצמכם כתיירים היחידים בישוב.

מעבר לכך כל מה שכתוב בטיפ על המקום מ-2012 עודו נכון ל-2015 ( אפילו המחירים ברובם לא השתנו או בקושי), היו כמה שינויים באזור: הגעת הסירה בישוב ובדיקות חפצים שלא היו קודם, אבל לא משהו קריטי… יש עוד סירה שיוצאת בימי שישי מהמקום ומגיעה אליו חזרה בשבת, מעבר לסירה הרגילה.

ולמרות שהמקום מופיע תחת איי סולנטינמה, זה לא ממש קשור אליהם, אלא שמורה עצמאית בפני עצמה – לוס גוואטוזוס והכפר פאפטורו.

לכל המידע על איי סולנטינמה ניקרגואה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי