איי סאן בלאס ”ארבעה ימים באיי סאן - בלאס“

תמונת הפרופיל של yochai werman
yochai werman
1

בקיצור: בסיסי (בקתה עם רצפת חול, שירותים משותפים, אין אינטרנט) אך מומלץ (חופים יפים ושקטים, שנורקלינג נחמד) .

באריכות:

קנינו את השירות דרך הסוכנת שיושבת בהוסטל Mamallena בפנמה סיטי. עבור זוג בבקתה פרטית באי Naidub המחיר היה 330 דולר לאדם.

חששנו לנסוע לשם בספטמבר, בעונה הגשומה, אבל הסוכנת הסבירה לנו שברוב הימים בעונה הגשומה יש הרבה שעות של שמש (זאת לא הייתה בדיוק החוויה שלנו - ירד גשם 50% מהזמן) .

סגרנו את העסקה בשבת, וביום ראשון ב-5:45 בבוקר אסף אותנו ג'יפ מהמלון. נסענו כשעתיים וחצי עד שהגענו לנקודת האיסוף על קו החוף הצפוני של פנמה, מול האיים. הנסיעה הייתה בסדר גמור.

אחרי כחצי שעה בנק' האיסוף עלינו על סירת מנוע. עוד נסיעה נחמדה של כחצי שעה, והגענו לאי Naidub. כשהגענו בראשון בבוקר (בסביבות 10:30) , האי היה די צפוף - הוקמו בו הרבה אוהלים. לשמחתי, כמעט כולם עזבו בראשון אחר הצהריים. להבנתי, האיים נעשים צפופים בסופי השבוע (שבת-ראשון) אבל כמעט ריקים במהלך השבוע.

הבקתה שנתנו לנו הייתה בסיסית מאוד - שתי מיטות (כולל מצעים) , כילה וזהו. רצפת חול. הכי חשוב: לבקתה דלת אחורית שנפתחת ישר למרפסת ולחוף - הכי קרוב לים שאי פעם ישנתי.

כל יום קיבלנו ארוחת בוקר: קפה, ביצה ובצק מטוגן עם סירופ מייפל.

וארוחת צהריים וערב זהות: דג/עוף/שריפס + סלט + אורז/צ'יפס + בירה/קולה.

כל זה כלול במחיר.

ביום האחרון אחרי טיול יום (שלנו התבטל) חוזרים בסירה ב-14:30 לחוף, ומשם לפנמה סיטי.

לסיכום: כשהשמש זורחת, האיים יפיפיים. מאוד נהנו, גם מהנוף הנהדר, גם מהשקט והשלווה. הפחידו אותנו שהאוכל לא טוב ושהתנאים בסיסיים ביותר - אבל האוכל בסדר, והתנאים מזכירים את סיני, למי שאוהב. מי שמחפש שקט וחופים - מומלץ ביותר.

לכל המידע על סאן בלאס פנמה
שמור לעצמי