מסלול עד שבוע במקסיקו סיטי ”מסלול שלושה ימים במקסיקו סיטי“

מקסיקו סיטי מרושתת ברכבת תחתית. הרכבת מחולקת למספר קוים כאשר לכל קו צבע אחר, לכל תחנה שם וציור (מה שעוזר לתיירים לזכור בקלות), הציור בצבעים של הרכבות שעוברות באותה התחנה, המלצה שלי היא להחזיק מפה של הרכבת שאתם מעוניינים וכך ניתן לדעת באיזו תחנות להחליף. כיוון שכל קו נוסע לשני הכיוונים שימו לב איזו תחנת קצה יש בצד אליו נוסעת (גם פה המפה תעזור).

במקסיקו כמו במקסיקו, גם למקסיקו סיטי יש את הזוקאלו (הכיכר המרכזית), שהתאכסנתי במרחק שני בלוקים ממנה בהוסטל אמיגוס, מקום מאוד ידידותי ונוח. במהלך שלושת ימי שהייתי במקסיקו סיטי עשיתי מספר אטרקציות כאשר את כולם סידרתי דרך ההוסטל.

Lucha Libre (האבקות חופשית) - באחד הערבים הלכתי לצפות בהאבקות חופשית בסגנון מקסיקני, כל המתמודדים עולים לזירה עם מסיכה שמסתירה את הפנים שלהם, ודופקים הופעה. ברור לכולם שזה מזויף, אבל החוויה שווה את זה.

Basilica of Our Lady of Guadalupe - הבזיליקה ענקית בגודלה, ואם יש זמן כל המתחם שווה ביקור.

Tlatelolco - אתר עתיקות מעניין המשלב את היסטוריית האיזור על ידי המבנים שבו. המבנה הראשון כרונולוגית הוא אתר עתיקות של האצטקים, המבנה השני כנסייה מהמאה ה-17 (שנבנתה עם הגעתם של הספרדים, הרסו את המבנים האצטקים ומהאבנים בנו את הכנסייה), המבנה השלישי הוא מבנה מודרני.

Teotihuacan - אתר ארכיאולוגי ענקי, מוגדרת כעיר הגדולה ביותר באמריקה טרם הקולוניאליזם. באתר שני מבני ענק, פרמידת השמש והירח עליהם ניתן לעלות ולצפות באיזור מלמעלה.

Museo Nacional de Antropología - מוזיאון האנטרופולוגיה במקסיקו סיטי נחשב לאחד המוזיאונים הפופולרים במדינה, המוזיאון מציג את ההיסטוריה של מקסיקו באיזוריה. מרבית המוצגים אינם מתורגמים לאנגלית.

לכל המידע על מקסיקו סיטי מקסיקו
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות