מסלול חד יומי במערב אוגנדה ”קווין אליזבט פארק: Queen Elizabeth National Park“

כמו כל מי שעושה ספארי באפריקה, בראש הרשימה של החיות שרוצים לראות נמצאים האריות. מסתבר שאולי זה נראה קל, אבל האמת צריך לא מעט מזל בשביל למצוא אותם. העשב הגבוה מהווה מחבוא מושלם עבור חיות רבות, וייתכן ותעבור ממש קרוב אבל לא תראה אותם.

 מעבר לחיות, הפארק כולל אגמי מכתש יפים, מרבצי מלח ונופי סוואנה רחבים. יתרון שיש לספארי באוגנדה, שהוא אחד מיעדי הספארי שאפשר להגיע אליהם ללא סיור מאורגן ובעלות כספית יחסית נמוכה.

מעבר לאריות תוכלו לראות עדרי פילים באפלו אנטילופות ועוד. באגמים תוכלו לראות קבוצות גדולות של היפופוטמים תנינים וציפורים שונות. אומרים שהסיכויים לראות אריות בקווין אליזבט הם דיי גבוהים,

 רוב נסיעות הספארי Game Drive מבוצעות בחלק הצפוני של השמורה
 החלק הדרומי של השמורה נקרא איששה, והוא מפורסם בזכות אריותיו המטפסים על עצים. הסיכוי הטוב ביותר להבחין בהם הוא בשעות החמות, כאשר הם מחפשים צל בעצים. מלבד האריות, צפייה ספארי בחלק זה של הפארק הוא די בינוני.

 אנחנו הקדשנו יום אחד שלם לשמורה, התחלנו מוקדם בבוקר בחלק הדרומי, איששה, ומשם עלינו לחלק הצפוני. למרות שחרשנו את הפארק ולא ויתרנו עד הרגע האחרון, השמורה לא האירה לנו פנים ואת האריות לא זכינו לראות. אמרנו לנו שהם לא ניצפו בימים האחרונים.

לכל המידע על מערב אוגנדה אוגנדה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות