מסלול עד שבוע באואחאקה ”כל מה שרציתם לדעת על וואחקה“

וואחקה: יום ראשון: מונטה אלבן- עתיקות של שבטי הזפוטקים - הכניסה עולה 45 פסו, שעות: 8:00-18:00.אפשר להגיע למקום באוטובוס, שנוסע לאתר ממלון ריבה דל אנג`ל(רחוב מינה 518). 38 פסו לאדם ולוקח חצי שעה. מקום מומלץ ביותר. עתיקות מדהימות על דשא מדהים. בקיצור חוויה. כדאי מאוד לאכול במסעדה במקום. המחירים לא יקרים נורא והאוכל מעולה במיוחד הפסטות! האוטובוס לוקח חזרה אחרי 4 שעות.

יום שני: מקדש מוטלה- העץ של אל טולה אשר נמצא בעיירה אל טולה. דמי כניסה- 3 פסו לאדם שעות פעילות: 9:00-17:00. לפי הטענה, העץ הוא המסה הגדולה ביותר בעולם. העץ נמצא בתוך כנסייה מהמאה ה-17. אנחנו לא התלהבנו כ``כ מהעץ. הוא יפה וגדול אבל לא שווה את הכסף. מהתחנה לאוטובוסים מחלקה שנייה בוואחקה יוצאים אוטובוסים Valla Del Norte מדי 10 דקות עלות הנסיעה 0.45 פסו. אנחנו לקחנו מונית ב-20 דולר לזוג.

יום שלישי: איירבה אל אגואה –אנחנו לא נסענו, אבל אנשים אמרו שנחמד שם מאוד וכדאי לנסוע. במקום זה טיילנו הרבה בסוקולו במקום שנראה מדהים ואפילו זכינו לראות את המקומיים חוגגים 331 שנים שהם יודעים קרוא וכתוב בחגיגות זיקוקים וטקילות חופשי.

מקומות לינה: Casa Girno-Matamoros 502–5163546- 951 -אצל קונסיפנסיון. אישה מקסימה שמשכירה חדרים אצלה בבית בחצר. המקום בלי טלוויזיה ובלי דברים מיוחדים אבל שווה להיות אצלה היא ובעלה עוזרים המון ובכלל אנשים מקסימים. אוכל:ברחוב של המלון יותר למטה יש מסעדה קטנה וביתית ובימי שישי יש שם דגים מדהים. אם מוצאים כדאי מאוד לשבת ולאכול. יש שם גם מאכלי ים! באותו רחוב יש גם המון חנויות של מעצבות ששווה לבדוק.

נסיעה לסאן כריסטובל תעלה 334 פסו לאדם. משך הנסיעה 11שעות שכדאי לעשות בלילה. האוטובוסים יוצאים 3 פעמיים ביום מתחנת האוטובוסים למחלקה ראשונה. 

לכל המידע על אואחקה מקסיקו
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות