אוסטרליה

 • דולר אוסטרלי (AUD)
 • 240V
 • אנגלית
32 38 : 00
יום ש', דצמ' 20

אוסטרליה (Australia) מספקת לכם את הסביבה האולטימטיבית לחיפוש עצמי, כשהיא מלאה במרחבים עצומים ומספקת את התשתיות הרלוונטיות - וכמו שרבים וטובים לפנינו כבר אמרו - זו לא המטרה, זו הדרך... וכאלו, יש הרבה ברחבי אוסטרליה. אוסטרליה, היבשת החמישית, היא גן עדן לחובבי המרחבים והנוף הפראי. היות ורוב התושבים ביבשת מתרכזים סביב רצועת החוף, פנים היבשת הוא שטח גולמי שנהנה מנוף ראשוני ובתולי, כמעט וריק מאדם, למעט ישובים בודדים המספקים את התשתיות המתאימות לסיורים באזור. הקנגורו, הקואלות והציפורים, הם רק חלק קטן מבעלי החיים שביבשת זו, שאת חלקם תוכלו לראות כמעט בכל מקום בה. כמו לכל מדינה, גם לאוסטרליה יש את המקומות שחובה לבקר בהם, שניים מהם אלה ה-Great Barrier Reef, שונית המחסום הגדולה, שונית הידועה ביופייה ונחשבת לאחד מאתרי הצלילה המדהימים בעולם ולפלא טבע, נמצאת בצפון היבשת, לאורך רצועת החוף של קווינסלנד, והאבן המפורסמת בלב המדבר, האיירס רוק, שמשתרעת לאורך של 3.6 ק"מ ולגובה של 348 מטר ומרשימה במיוחד בשעות שקיעת השמש, כשהסלע האדום משנה גווניו. בל נשכח את הערים הגדולות של אוסטרליה ובהן סידני, בה ניצב מבנה בית האופרה המפורסם, שצורתו דמוית הסירה וגגותיו עוצבו בצורת קונכיות והוא אחד הסמלים המזוהים ביותר עם אוסטרליה ואת מלבורן היפה, שנחשבת לעיר התרבות של אוסטרליה.

מידע על אוסטרליה לפי נושאים

הכתבות המומלצות על אוסטרליה

תמונת קאבר של - אוסטרליה - עפתי - המלצות על טיולי תרמילאים

אוסטרליה - עפתי - המלצות על טיולי תרמילאים

המרחבים העצומים של יבשת אוסטרליה מושכים אליה אליה מדי שנה המוני מטיילים. מלבד ערים גדולות ויפות, ובראשון סידני ומלבורן, אוסטרליה מהווה גן עדן לחובבי הטבע, עם אתרים כמו שונית המחסום הגדולה וסלע ``האיירס רוק`` אדיר המימדים ועם מד...

תמונת קאבר של - מפגשים מהסוג השלישי

מפגשים מהסוג השלישי

משפחת רפאלי ממשיכה במפגשים מהסוג השלישי באוסטרליה והפעם עם פינגווינים, שחפים, תוכים, סטינגריי מאיים (פרטים בכתבה...) ולקינוח גם קנגורו קופצני. הקרוואן של הרפאלים ``חורש`` את מערב אוסרליה עד לעיר פרת` שם הם נפרדים מהיבשת החמ...

תמונת קאבר של - על צדפים, צריחים, אריות ים... ומה שבניהם

על צדפים, צריחים, אריות ים... ומה שבניהם

מטיילים בשארק ביי, מבלים בחוף צדפים מהמם, משם עוברים בעיר ג`רלדטון השקטה, מבקרים במדבר הצריחים המופלא, שוחים עם אריות ים (!), מגיעים לעיר פרימנטל היפהפיה... וכל כך נהנים!

תמונת קאבר של - סידני - עפתי - המלצות על טיולי תרמילאים

סידני - עפתי - המלצות על טיולי תרמילאים

סידני, העיר הגדולה ביבשת אוסטרליה, היא גם אחת הערים המפורסמות ביותר בה. בית האופרה המיוחד של העיר הפך לאחד מסמלי המדינה וגשר הנמל של סידני הוא אתר המזוהה ביותר עם כניסת השנה החדשה מדי שנה. זוהי עיר תוססת, קוסמופוליטית עם חיי ...

תמונת קאבר של - גל וערן במערב הפרוע

גל וערן במערב הפרוע

טיול ארוך דומה לנסיעה בכביש: לפעמים נוסעים על אוטוסטרדה, ולפעמים יש מהמורות בדרך. אנחנו הגענו לפרת` שבמערב אוסטרליה, ונתקענו בפקק תנועה רציני. אבל אחרי שהוא השחתרר, יצאנו לדרך והתחלנו להתפרע על המערב.

תמונת קאבר של - הקפת אוסטרליה מסתיימת

הקפת אוסטרליה מסתיימת

Norseman, העיירה הקטנה במדבר, לא תשכח עד אחרית ימינו. שם חווינו אחת החוויות הנוראיות. על חוויותינו, בכתבה שלפניכם.

תמונת קאבר של - קריידל מאונטן - לייק סנט קלייר - מידע כללי

קריידל מאונטן - לייק סנט קלייר - מידע כללי

הפארק הלאומי קריידל מאונטיין-לייק סנט קלייר נחשב לפארק הידוע ביותר בטזמניה. האזור מוכר כאתר מורשת והוא מהווה מוקד עלייה לרגל להמוני מטיילים חובבי טבע, בעלי חיים ונופים.

תמונת קאבר של - עונת המלפפונים בפרת`

עונת המלפפונים בפרת`

``עונת המלפפונים`` זה שם נרדף לעונה שבה לא ניתן לגדל דבר למעט מלפפונים. כאשר אנו מחכים ויושבים על אחורינו, לא עושים דבר אלא מצפים למכירה שתבוא, אין הרפתקאות, אין מעללים. זו עונת המלפפונים. ועליה, בכתבה הבאה.

לכל הכתבות על אוסטרליה >>
סגור

בחרת להירשם לעידכונים על:

  כדי שנשלח לך את התכנים הנכונים בזמן המתאים לנסיעה שלך, כדאי לציין:
  או תאריך אחר בו נפסיק לשלוח עידכונים.

  אולי תרצה להירשם ליעדים נוספים בהם התעניינת לאחרונה:

  כדי להשלים את התהליך אנא:

  או התחבר\הירשם לאתר