שלג לגולשי סקי וסנובורד

על ההר במיירהופן - מסלולים, הדרכה, סנובורד, מסעדות וכו'

מיירהופן, אתר הסקי הגדול באזור, מציע מסלולי סקי טובים, מסעדות והוא יעד מועדף בקרב משפחות ותיירים. בכתבה הבאה כל המידע הדרוש לכם, לקראת חופשת הסקי הבאה שלכם במיירהופן.
מערכת אתר למטייל
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: על ההר במיירהופן - מסלולים, הדרכה, סנובורד, מסעדות וכו'

אזורי הגלישה והמסלולים

מיירהופן, הוא אתר סקי באוסטריה, שמהווה את האתר הגדול ביותר בעמק, שבו כ-455 קילומטרים של מסלולי גלישה מצוינים לכל הרמות. יש מסלולים רבים למתחילים ולגולשים ברמה בינונית. בשל מסלולים אלה וגם בשל פעילויות ושירותים שונים, הפך האתר פופולרי בקרב משפחות וגם בקרב תיירים. הקירבה אל הקרחון Hintertux מבטיחה שלג ומסלולים, שאורכם הכולל מגיע ל-18 ק"מ שפתוחים כל השנה. האזור שמכונה Ski Zillertal 3000 משתרע מ- Schwendau ועד Tux וכולל מערכת מפוארת של מעליות ותותחי שלג, למקרה שהטבע לא עושה את שלו... באזור יש מסלולים כחולים, אדומים ואף שחורים.

מיירהופןמיירהופן


 יש מעלית שמובילה אל פסגת Schafskopf, שתי מעליות גונדולה ענקיות שיכולות לשאת 150 איש ומחברות בין Penken/Horberg ל-Tux, וציוד חדיש נוסף. בעבר, הביקורת העיקרית על מאיירהופן היתה הקושי להגיע אל המדרונות המושלגים שבה והמרחק בין שני ההרים העיקריים עליהם ניתן לגלוש. עתה, עם המעליות החדישות יש חיבור בין כל חלקי האזור. שירות נוסף, שמפנק את הגולש, הוא היכולת להתעדכן באמצעות הודעות טקסט בטלפון הסלולרי לגבי מצב השלג, מזג אוויר ופרטים נוספים לבחירה.

המסלולים באתר:

  • אורך המסלולים באתר 649 ק"מ
  • מסלולים כחולים 26%
  • מסלולים אדומים 63%
  • מסלולים שחורים 11%
  • שלג מלאכותי 75%

סנובורד במיירהופן

אנשי סנובורד יוכלו להנות ממתקן ה-Half-pipe ומהפארק המיוחד לסנובורדינג. מיירהופן פופולארית מאד בקרב הסנובורדיסטים. בריטים רבים הופכים את אתר הסקי הזה לאתר הבית שלהם, בשל התאמתו לסנובורד. סנובורדיסטים מתחילים, לעומת זאת, יתקשו למצוא באתר זה כזה העונה לצרכיהם. המסלולים המיועדים חלקלקים מדי ופחות נוחים למתחילים. הפארק באתר נחשב לבין הטובים באירופה ומדי תקופה מתקיים פסטיבל מוסיקה ואירועים נוספים, שמושכים סנובורדיסטים רבים לאזור.

בתי ספר וסקי עם ילדים

בתי הספר לסקי במיירהופן זוכים לשם טוב, אך אחד החסרונות שלהם הוא המיעוט במדריכים דוברי אנגלית. כמה מן המוכרים הם: Die Roten Profis אתר אינטרנט: www.skischule-mayrhofen.at, בית הספר Total אתר אינטרנט: www.mayrhofen-total.com, בית הספר Mount Everest אתר אינטרנט: www.habeler.com. ישנה אפשרות לבחור במסגרת קבוצתית או פרטית.

מסעדות על ההר

רוב המסעדות על ההר נהדרות, אך עלולות להיות, לעיתים, עמוסות באנשים. מסעדת Schneekar שבפסגת Horberg מומלצת במיוחד בזכות השירות המצויין שלה, האוכל המסורתי המוגש בה, האש הדולקת והמחממת, ספות העור הנוחות והאווירה הטובה. יחד עם זאת, מדובר במסעדה לא זולה כל כך, יש לקחת זאת בחשבון. מסעדת Almstuberl שבמרכז תחנת הגונדולה Finkenberg שקטה ומזמינה בדרך כלל. מסעדות נוספות הן מסעדת Kressbrunnalm, מסעדת Schiestl's Sunnalm ומסעדת Grillhofalm, המוגדרת כמסעדה זולה, טובה וממוקמת במיקום נהדר.


לתחילת הכתבה

מעוניינים במידע נוסף על סקי במיירהופן? הנה קישורים נוספים שיעניינו אתכם:

יעדי הכתבה

כתבות מומלצות עבורך על מאיירהופן