שלג לגולשי סקי וסנובורד

צפו: הדברים שלא דמיינתם שאפשר לעשות בסקי

בא לכם לגוון קצת מהמסלולים המסומנים, מהאוף פיסטים, ובאופן כללי, מחופשת הסקי הסטנדרטית? חמשת הסרטונים הבאים ירעידו לכם את הגוגלס!
מערכת "שלג"
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: צפו: הדברים שלא דמיינתם שאפשר לעשות בסקי
© עמית להב

הכל כלול: קפיצה, צניחה חופשית ומפולת שלגים

גולש הסקי מתיאס ג'ירו מתחיל בגלישה רגועה בפסגה שלווה ובתולית באלפים הצרפתיים, בדרך לעוד מדרון לבן ומלא פאודר. עד כאן הכל רגיל, אך דבר אינו מכין אותנו להמשך – כשמתיאס מגיע בפתאומיות לקצה צוק, מבצע קפיצה נועזת אל הלא נודע, פותח מצנח (כן, מצנח!), מרחף בגובה אלפי מטרים באוויר, מביט לאחור ואז למעשה נחשפת התמונה המלהיבה באמת: מפולת שלג ענקית ממש במקום בו גלש שניות ספורות קודם לכן! שווה במיוחד לחכות לתגובה שלו בסוף הסרטון...

אתה מטורף? שיא העולם בקפיצת סקי

סקי של ממש לא תראו בסרטון הבא, אבל הרבה אומץ ועוד יותר חוסר אחריות תמצאו בשפע. הגולש ג'יימי פייר הגיע בחורף האחרון עד לגראנד טרגי שבויומינג, ארצות הברית, כדי לבצע את אחת מקפיצות הסקי המשוגעות ביותר שתועדו בוידאו - כמעט 80 מטרים של קפיצת סקי חופשית, היישר לתוך מדרון מכוסה פאודר. התוצאה? שיא עולם וצלע אחת שבורה. מפחיד!


Half Pipe תוצרת הטבע באלסקה

בלב גרידווד שבאלסקה גילו מספר גולשי סקי הרפתקנים את האפשרות לבצע תרגילים בסנופארק ייחודי, שכולו תוצרת הטבע. התופעה הייחודית מתרחשת אי-שם, הרחק בלב אגם קפוא ובו מספר קרחונים ענקיים, שקירותיהם הכחולים מעניקים לגולשים את האפשרות לביצוע תרגילי Half Pipe, טריקים וקפיצות בין חורים בקרח וכל זה, כשאופנועי סקי מטיסים את הגולש במהירות אל עבר הקרחון. אם תרצו, שילוב מדליק של סקרנות, יצירתיות וטבע שלא מפסיק להפתיע.


אולי די כבר עם העצים המרושעים האלה?

ברוכים הבאים לממלכת האוף פיסטים המעולים של אתר הסקי רוזלאנד בקולומביה הבריטית, קנדה. אתר משובח זה הוא אומנם גן עדן של פאודר טרי ומדרונות מושלמים, אך דבר אחד עומד בין כל אלה לבין גלישה איכותית ומהנה באמת – יער סבוך וחסר רחמים. צוות הגולשים של TGR יצא לנסות את מזלו, עם שלל קפיצות ואתגרים משוגעים בין צמרות העצים. הנה התוצאות:

אין יותר אתרי סקי שצריך לגלוש ברחובות?

כשכבר חשבנו שראינו הכל, מגיעה אלינו חבורת Level 1 המגניבה מארצות הברית, שידועה בהפקת כמה מסרטי הסקי והסנובורד היותר חריגים וקיצוניים בסצנה. בסרטון שלפניכם מגיעה ההפקה, ביחד עם חבורת הגולשים שאפשר להגיד עליהם שאין להם אלוהים, לכמה מקומות הזויים במיוחד ובוחנת מחדש את גבולות היכולת האנושית. בסרטון תזכו לכמה טעימות מהסרט המלא, בו תגלוש החבורה בתוך ערים, על מדרכות וקירות, על רקע הזוהר הצפוני ובכמה מהפסגות היפות בעולם.

יעדי הכתבה

נקודות עניין שהוזכרו בכתבה

כתבות מומלצות עבורך על ארצות הברית (ארה"ב)