כתבות ומדריכים על מסלולי טיול בגלנדלו

טיול בדרום אירלנד

טיול בדרום אירלנד

טיול של שמונה ימים בארץ הירוקה לחופי האוקיאנוס האטלנטי הכחול. נוהגים בצד ימין, אוכלים ארוחות בוקר משובחות ומסיימים את הערב עם גינס אחת או שתיים. טיול עצמאי באירלנד הנוחת בדבלין וממשיך דרך גלווי לאורך החוף המערבי מצפון לדרום: קונמרה, צוקי מוהר, דינגל, קילארני ולאחר מכן סיבוב בדרום: קוב, קילקני ורכסי וויקלו ובחזרה לדבלין.

מסלול בן 10 ימים בנהיגה עצמאית

מסלול בן 10 ימים בנהיגה עצמאית

הצעה זו לסיור בן 10 ימים בנהיגה עצמאית, מיועדת לעזור לכם להפיק את מירב ההנאה מסיורכם באירלנד. מטרתנו היא להראות לכם שלל נופים מרהיבים, ערים מרתקות וכפרים מעניינים רבים ככל האפשר במהלך שהותכם בארצנו. תוכלו להשתמש במידע זה כבתבנית שתעזור לכם ליצור תכנית סיור משלכם - יתכן ותרצו לבחור חלקים מהסיור ולהתרכז בעיירות או אזורים מסויימים, שבהם תעדיפו לטייל בניחותא.

מסלול טיול באירלנד בן 5 ימים

מסלול טיול באירלנד בן 5 ימים

במסלול זה אנו נתוודע לחלקו של החוף המזרחי של האי האירי ולאיזורים הפנימיים, הידועים יותר בשמם "המידלנדס" (Midlands). מסלול זה הוא בן חמישה ימים והוא יזמן לכם ביקור בגנים יפהפיים, נופים פסטורליים, אתרים אריכאולוגיים והיסטוריים מרתקים ואפילו קצת גולף, למי שמעוניין להתנסות...

שבוע באירלנד - אלפיים ק``מ של נופים, צלילים והיסטוריה

שבוע באירלנד - אלפיים ק``מ של נופים, צלילים והיסטוריה

ביקור באירלנד הוא חוויה מסוג אחר. לבד מן הנוף היפה והמגוון באי המיוחד הזה, המחולק בין שתי מדינות, יש בו אווירה ותרבות, שאי אפשר להתעלם מהם - אנשים חמים, היסטוריה סבוכה, מורשת עתיקה ומוזיקה נפלאה - צליליה של אירלנד מהדהדים כבר בכל העולם. בכתבתה, מביאה רינה שבתאי מסלול בן שבוע ו-2,100 ק"מ, העובר ברפובליקה של אירלנד ובצפון, השייך לבריטניה. בחבילה כלולים גם המלצות על בתי מלון, מסלולים מדוייקים ועוד טיפים שימושיים.

מסעותי עם עצמי באירלנד

מסעותי עם עצמי באירלנד

אירלנד נהדרת לטיולי תרמילאים! יש בה טבע נהדר, הרבה מוקדי עיניין, והכי חשוב - המון מטיילים ומקומיים שעושים את הטיול לחוויה בלתי נשכחת. מייב מספרת על טיול אחד כזה, שיגרום לכם לרצות גם.

יומן מסע: אירלנד

יומן מסע: אירלנד

הרבה אנשים מטיילים באירלנד, אבל לא רבים עושים זאת כתרמילאים, תוך התבססות על תחבורה ציבורית. עופר עושה בדיוק את זה ואת כל הרשמים שלו הוא מביא לפניכם. ויש גם כמה טיפים שכדאי לדעת לפני שנוסעים.

אירלנד - ארץ האגדות (וגם הגמדים...)

אירלנד - ארץ האגדות (וגם הגמדים...)

טיול של שבועיים בארץ הירוקה והג`ינגית, טירות קסומות ואירוח של מכשפות עם מזל רע במיוחד. מסע בין רכבות, אכסניות ופרות שמנמנות עם ענין מיוחד בבני אנוש.

טיולי הליכה באירלנד

טיולי הליכה באירלנד

נדמה כאילו אירלנד נוצרה עבור מטיילים מטיבי-לכת. צורות הנוף השונות המרכיבות את הטבע האירי שונות ומגוונות. יש באירלנד קו חוף פראי לצד תצורות גיאולוגיות יוצאות דופן, יש בה נוף כפרי חמים ומזמין לצד רכסי הרים מאתגרים.