כתבות ומדריכים על האנובר

צפון גרמניה - מדריך למטיילים באזור צפון גרמניה

צפון גרמניה - מדריך למטיילים באזור צפון גרמניה

צפון גרמניה הוא אזור יפה, שגובל בים הבלטי ובים הצפוני ומשלב בין נופש עירוני לאתרי טבע, המתאימים לכל המשפחה. המבורג היפה היא אחת הערים הירוקות בגרמניה והאנובר היא מרכז מסחרי חשוב במדינה. בחבל שלזוויג הולשטיין, הסמוך לדנמרק יש אווירה נורדית, הכוללת תרבות סקנדינבית ופיורדים ובמקלנבורג יש מבני אבן אדומה, שמהווים חלק ממסלול תיירות ארוך באירופה. עוד על צפון גרמניה, בכתבה שלפניכם.

גן החיות של האנובר (Hanover Zoo)

גן החיות של האנובר (Hanover Zoo)

בגן החיות של האנובר תוכלו להסתובב בין חיות מכל היבשות של כדור הארץ, במרחבי הג'ונגל האפריקני וערבות אוסטרליה ועד למעמקי הודו. תוכלו לבקר בעולם הגורילות, בחווה כפרית ובנהר גועש, המדמים בתי גידול שונים. בגן החיות יש מופעי אילוף, פינות ליטוף, פינות איפור בהן אפשר להפוך בין רגע לטיגריס, למשל, ושלל מתקנים לילדים.

מידע כללי על האנובר

מידע כללי על האנובר

שלא כמו ערים רבות בגרמניה ובאירופה כולה, יופייה של הנובר אינו מתבטא במבנים היסטוריים וארכיטקטונים מרשימים כמו כנסיות, ארמונות או מבנים מוניציפליים, אלא בסדרה של גנים מקסימים שעומדים ללא ספק בין רשימת הגנים היפים והמרשימים ביותר באירופה. במקביל, הנובר היא גם אחת מזירות המסחר הבינלאומיות החשובות ביותר בעולם, כשהיא מארחת מדי שנה כנסים וירידי מסחר חשובים ומרכזיים. מבין הגנים המלכותיים, Herrenhausen, אליהם ניתן להגיע באמצעות U-Bahn מספר 1 ומספר 2, ה-W