קנטון ואלה בשווייץ - קוים לדמותו

קנטון ואלה בשווייץ - קוים לדמותו

קנטון ואלה (Le Valais) בשווייץ – קוים לדמותו, לנופיו, טעמיו, ריגושיו דרך המון גבינות, יין, נקניקים ואנשים, בעיקר אנשים מכניסי אורחים וצנועים. הגענו לסיור הזה על מנת לחוות אוכל ויין ויצאנו עם הרבה יותר - בכתבה הבאה.

היידי בת ההרים

היידי בת ההרים

הטיול בהרי האלפים השוויצרים הוא הזדמנות מדהימה לחבר בין המיקום הפיזי לסיפור אותו מכירים הילדים מהבית. ממש כאן חייתה לה היידי בת ההרים, כאן התרוצצו היא ופייר אחרי הכבשים וכאן החלימה בדרך נס קלרה חברתה הטובה. אין ספק, כי אחרי יצירת הקשר, בפעם הבאה שתקריאו לזאטוטים את היידי לפני השינה, החוויה כבר תקבל משמעות חדשה.

הרפתקאה באלפים של שוויץ

הרפתקאה באלפים של שוויץ

הזדמן לנו להגיע לאלפים בשוויץ. לא תכננו את זה קודם, אבל אין כמו מרחבים ירוקים, הרים מושלגים בתי עץ ולגונות כדי לתת לנו אוויר (נקי) לנשימה. מסתבר שיש אנשים שחיים פה בסוף-העולם בתוך כל הטבע הנפלא הזה, שבשבילנו הוא אתר קמפינג של פעם בחיים. לא יאמן כמה כיף להם!

מסע לאופני הרים במזרח שוויץ

מסע לאופני הרים במזרח שוויץ

רכיבה בין הרים מושלגים, אגמים כחולים, שדות ירוקים. פסגת ההנאה של רוכבי השטח. לרכב בארץ האופניים, שבה המסלולים מאורגנים, ממופים ומסומנים, עליות של מאות מטרים למרומי האלפיים, ירידות אתגריות בסינגלים מתפתלים ודרכי שטח אתגריות.

צרפת ושוויץ - טיול בהרי האלפים

צרפת ושוויץ - טיול בהרי האלפים

מסלול ה-GR5 חוצה את צרפת ושווייץ, מניס בדרום עד אגם ג`נבה בצפון. זהו מסלול לטרקים מרהיבים בהרי האלפים הקסומים. אם חשבתם, כמו שלושת האחים הצעירים בכתבה, לטרק בטבע למשך שבוע, להתרחק מהציוויליזציה ולחיות בשקט של ההרים, זהו מקום אידיאלי.

טיפוס על האלפים השוויצרים

טיפוס על האלפים השוויצרים

האלפים השוויצרים הנפלאים מושכים מטפסים מכל העולם. שני מטפסים צעירים עושים את המסע, כשבדרך הם כמעט מסיימים את חייהם במפולת קרחונים אדירה שאותה חוללו במו רגליהם. ויש גם נופים מרהיבים ואגדה רומנטית אחת.

טיול קרוואנים באירופה

טיול קרוואנים באירופה

טיול קרוואנים הוא חוויה שונה ומהנה במיוחד. הנה מסלול בן שבועיים וחצי העובר בכמה מן הפינות היפות ביותר באירופה.

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם